Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet terhes valaki ha minimál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes valaki ha minimálisan spermás kézzel önkielégítést végez, de a hüvelybe nem nyúlt be csak körülötte volt és a csiklónál voltak az ujjai?

Figyelt kérdés

+ még volt rajta egy igen vékony ruhanemű, de az nagyon szellős anyag, talán még apró lyukak is voltak rajta..

tudom most jól megkapom a magamét hogy ilyet kérdezek, de légy szíves próbáljatok normálist választ írni, erre a kérdésre!



2013. dec. 30. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen okos lények vagytok.

Szerintem ne is védekezzetek,az a hülyék és a félősök mentsvára a baba ellen.

2013. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok tisztában vele, hogy hogy müködik ez az egész.. miért csináljátok???? Annyira érthetetlen és szomorú ez az egész.
2013. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom hülye kérdés meg az is aki feltette...

de kérlek írjatok rá normális válaszokat!

2013. dec. 30. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdésedre válaszolva nem lehetetlen
2013. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet terhes.de ha mégis szeretnék keresztszülő lenni.csak vicc volt :D :D nem terhes!!
2013. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biztos? :)
2013. dec. 30. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem, ahogyan összeülnek a Parlamentben, és jogszabályt alkotnak arról, hogy mi a "minimálisan spermás kéz"...
2013. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahoz,hogy a sperma eljusson az érett petesejthez-már ha épp peteérés volt-ahhoz elég mélyre kell lövelni a kiskatonákat.A hüvely legelső szakasza annyira savas,hogy a spermák nagy %-át megöli.Ez így lett kitalálva,szelektál a természet,a gyengébbet elpusztítja.Szóval ne aggódj,ha ti még odáig se jutottatok el,akkor hogy tudna célba érni?:)
2014. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!