Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? (lent bövebben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Szerdàn lesz két hete hogy együtt voltunk a baràtommal véletlenül leejött a gumi és kb 5-10 màsogpérc utàn vette észre hogy lejött nem ment el de éppen peteérésem volt ugyhogy nem akartunk kockàztatni màsnap délutàn bevettem egy sürgösségi fogamzàsgàtlot (kb 24 ora telt el az aktus ota amikor bevettem). Kicsit feszül a mellem meg fàj a hasam de csak nagyon gyengén de nem tudom hogy ez a tabletta miatt van vagy azért mert meg fog jönni (mensi elött is fàjni szokott a hasam is meg a mellem is) vagy azért mer terhes vagyok. A tabletta miatt késhet a mensesem?

Szerintetek lehetek terhes? nagyon stresszelek emiatt légyszi csak értelmes vàlaszokat irjatok! Köszönöm



2013. dec. 29. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

miért nem olvassa el senki a fogamzásgátlónak a tájékoztatóját? akár 1 évig be sem állhat a menzeszed rendesen... miért vagytok ilyen sötétek? bevesztek egy hormonbombát anélkül, hogy tudnátok, mi a fa szt vesztek be.


egyébként kb 0.01% a terhesség lehetősége.


ha annyira értelmes válaszokat akarsz akkor olvasd el az előtted feltett ugyanilyen kérdéseket, aminek a számai meghaladják az EZRET vagy írd be a www.google.com -ba hogy aktus utáni fogamzásgátló tabletta.

2013. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi.Szntem nem vagy terhes,csak a tabi miatt vagy talán ahogy írod meg fog jönni.Ne aggódj.
2013. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tájékozódni kell, ha már dugni tudtok. A tablettától eleve menstruálni fogsz. Amúgy meg csinálj tesztet, az a tuti, ugyanis az esemény utáni tabletta (aminek egyébként ez a neve) sem feltétlenül 100%-os.
2013. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elolvastam a hasznàlati utasàtàst nem azzal van problémàm hanem hogy egy nappal utàna vettem be és minél késöbb veszem be annàl rosszabbul véd a terhesség ellen és mivel éppen peteérésem volt félek hogy terhes vagyok
2013. dec. 29. 22:06
 5/6 A kérdező kommentje:
éppen ettöl félekhogy az sem véd 100%-an
2013. dec. 29. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
terhes vagy igen
2013. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!