Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm egyre furábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre furábban viselkedik, mi történhet?

Figyelt kérdés

A legnagyobb baj, hogy szerintem jobb lenne szünetelni, de össze vagyunk költözve.


Ha megkérem valamire nemet mond, (akármilyen szépen) nem működik együtt, kifogásokat keres. Számon kér...

Ha játékból megpróbálom lefogni, vagy simogatni néha rám is támad, vagy ellök. Általában a telefonjával foglalkozik (csak játszik)


Mielőtt összeköltöztünk nem ilyen volt! Jámbor, együttműködő, kedves lánynak tűnt, aztán mióta egy fedél alatt lakunk megőrült és többször nagyon gonosz volt velem.



2013. dec. 30. 18:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Otthonról leköltöztem hozzá és a szobámban most albérlő lakik szerződéssel, így egy ideig nem tudok hazamenni, amúgy sem abban a városban tanulok.


Fent lehet tartani ezt a helyzetet, de érdemes? Engem már ráz tőle a hideg bárhogy is illegeti magát néha.

2013. dec. 30. 18:26
 2/13 A kérdező kommentje:

Most pl kérdeztem tőle "nem úgy volt, hogy megyünk zuhanyozni? :)"

Erre felemelte a hangját, hogy

"De úgy volt, csak..." és ül tovább és játszik a telefonjával.

2013. dec. 30. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom most, hogy együtt laktok, biztosnak érzi a "pozícióját", kezd lehullni az álarc róla.
2013. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zakathol ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember.
2013. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Lakva ismerkszik meg az ember. Vágd nyakon oszt szevasz.
2013. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3. 4.

+1

2013. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De ez az ilyen apróságoktól kezdve az egészen komoly dolgokig így van mostmár. Pl ha ki akarok mozdulni neki nincs kedve, de ha egész nap döglünk én kapom az ívet, hogy egész nap fekszem.


Igazából arra jöttem rá, hogy én egy energikus, dinamikus ember vagyok, szeretem a változást és a kalandokat. Ha nem lennék vele képtelen lennék egy helyben ülni meg ennyit gépezni, sőt! Nem is tettem mielőtt összejöttem vele. De mintha rákényszerítene és még én kapok érte.


Szóval. Nem tudom... nyilván lehet szeretni egy embert x év együttlét után, de észre lehet venni mik a veszélyes helyzetek (a jövőre nézve) és szerintem ez az.


Főleg, hogy most dőlhet el tényleg az egész életem... Lehet, hogy alapoznom kellene a nőre aki mellettem van és erősíteni a kapcsolatunkat.

Vagy inkább saját világot létrehozni és abból ismerkedni (csak ismerkedni) más lányokkal még úgy 5-8 évig? (22 vagyok)

2013. dec. 30. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy jótanács.

Minél hamarabb megszabadulsz tőle, annál jobb lesz. Ha vele maradsz tönkre vágod az életedet.

Én a helyedben az újévet már nélküle kezdeném.

2013. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam poénból seggen ütni meg lefogni, van hogy olyat csinál, hogy megrúgdos röhögve, meg izomból beleharap a kezembe, szóval én már sírni tudnék annyira megalázva érzem magam.


Én nem viselkedtem vele így amikor ő lakott nálunk.. Szóval. Pedig majdnem fél évig volt nálunk.

2013. dec. 30. 18:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak nehéz, mert én most nem mehetek haza még egy ideig és minden cuccom nála van. Pénzem sincs.
2013. dec. 30. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!