Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata ember hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata ember hogyan viselkedik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Miért lenne ilyen embernek párkapcsolata?
2013. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról hogy egy pszichopatának volt kapcsolata.
2013. dec. 27. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon jól manipulál, nehéz észre venni/felismerni a pszichopata embereket.
2013. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ahogy a többiek, de érzelmek nem fűzik a kapcsolathoz, csak a saját önző érdekei miatt tartja fenn, pl normálisnak mutatkozás, anyagi kihasználás.

A pszichopata kihasználja az embereket.

2013. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pszichopaták is köztünk élnek és ugyanúgy néznek ki, sőt gyakran olyan emberről van szó, aki sikeres és elismert.

Még tesztekkel is nehéz kimutatni kiből hiányzik az empátia, mivel hamar megtanulják hogy kell viselkedni vagy reagálni különböző helyzetekre.

2013. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz észrevenni az ilyen embereket. Manipulálnak rafináltan. Már csak akkor veszed észre mikor már bele szerettél. És már beléd taposott:s.

Az a nagy szerencse ha valaki ismeri a testbeszédet, és aki felismeri ,hogy ki az aki manipulál. A szem is sok mindent elárul, szokták mondani a szem a lélek tükre. De ehhez kell a tapasztaltság,hogy valaki felismerje ki az aki őszinte és ki nem.

2013. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Nem tudom,mit takar ez a szó,de a saját tapasztalatom igen aktuális.

Skizofrén drogfüggő (12 éve) okos,zenész férfi így viselkedik:

Folyamatosan beszél,de mivel Ő Harry Potter (akinek megölték a szüleit),Ő Walt Disney is,soha nincs vége semminek,úgyis felhív,elküld ezerszer,aztán lehet,hogy párszor megdobál papuccsal,ha mellé agresszív is,vagy a fejébe vesz valamit,és vagy elvágja a torkod,vagy nem.Én elköltöztem.Pedig szeretem.

2013. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!