Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek perfekt kamusok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek perfekt kamusok?

Figyelt kérdés

Igaz meleg vagyok, de a kérdésem mindenkihez szól.

Létezik olyan, hogy valakinek annyira megtetszel, hogy elkezd hazudozni bármit de annyira hogy akár az írásodat is leutánozza?!



2013. dec. 30. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a lóf aszról beszélsz? 1-es: neked hogy-hogy engedi kiírni? :D
2013. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez durva. De tuti van. Mert amit elképzelünk az meg is valósulhat.
2013. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Baby". Moderáld magad.
2013. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jaj.. pillanatok alatt leoffolják a kérdést :D

Aki nem érti az menyjen oda vissza...

Arról van inkább szó, hogy mennyire vannak megakamusok.

2013. dec. 30. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen ők a Bankban ülnek és a pénzedet lopják bármi áron.
2013. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5ös! :D Ez most nagyon nem vicces :P De ráhibáztál egyébként...

akkor, szerinted, fajtájánál fogva ilyen?! :O

2013. dec. 30. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elég jól szembe hazudok bárkinek úgy ,hogy akár más hazugságokkal alá is támasztom azt így a hazugságok igazságnak tűnek de már észrevettem ,hogy néha úgy hazudok ,hogy már számomra is igazságnak tűnik az amit mondok pedig ha jobban belegondolok akkor rájövök ,hogy én találtam ki


De ennek ellenére nem szeretek hazudni ill nem hazudok olyat amivel másnak ártok , nálam ez egy védelmi mechanizmus , én így nőttem fel és így védtem meg magam

2013. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen biztos,de ha ia írásomat másolja az nem kamuzás,hanem csalás/személyiség lopás(része).
2014. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Amúgy hasonló vicces képet láttam valahol, amikor írták, hogy a kezdők betörnek egy boltba pénzt lopnak a profik meg Bankban ülnek és mosolyognak az ügyfélre ugye a jó kis kölcsön meg a thm :)

2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó :DD

amúgy persze, hogy van, ismerek ilyen embert.

2014. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!