Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan lányok akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok akiket érdekelnek az átlagos, csendes pasik?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem esnétek,nem nyafogás céljából írtam ki a kérdést

Magamról annyit hogy 17 éves,magas,sportos/izmos,ápolt de nem valami jóképű fiú vagyok.Táncolok,kondizok,hangszeren jàtszom.

Belsőre csendes vagyok,de határozott.Széles az érdeklődési köröm,udvarias vagyok és korrekt.Humorom is van.

Megváltozni senki kedvéért nem fogok de léteznek olyan lányok akiket érdekelnek az ilyen pasik? Vagy mi észrevehetetlenek vagyunk? Mert leginkább azt nézi mindenki hogy jóképű legyen a pasi meg nagydumás azt kész..

Persze én nem hibáztatok senkit ha rájuk bukik,ízlés dolga.Ezt nem lehet befolyásolni.

De az én "fajtám" senkinek sem az ízlése?

17/F


2013. szept. 27. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz 25/f
2013. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Valamivel bővebb választ is elfogadnék.
2013. szept. 27. 20:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Vannak :) 17L
2013. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az olyan pasik, akik táncolnak, konciznek, meg még hangszeren is játszanak. De tényleg! :)

Úgyh fel a fejjel, mert előbb-utóbb úgyis észrevesznek, és lelsz magadnak barátnőt! :)

2013. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
47%
Léteznek, nyugi. :)
2013. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem nyafogásból írtad a kérdést.Akkor meg miért pontosan?
2013. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Aki nem jár ki nem találkozik annyi nővel, ergó kissebb az esélye arra hogy párt talál.


Aki nagydumás az csóró, vagy hülye és valami miatt nem tud megülni a seggén, ergó emberek között van egész nap, nyilván talál valami csajt magának, már csak nagyszámok törvénye miatt is.


Ha tényleg akkora ász vagy mint amilyennek leírod magad, akkor keress EGY lányt és elvileg meg fogod tudni nyerni magadnak, ha nem, akkor a te problémád nem ott van hogy csendes vagy. :\

2013. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hogy választ kapjak rá,Einstein.
2013. szept. 27. 20:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek, csaj sajnos fiatal vagy hozzám.
2013. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*csak
2013. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!