Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján a csajok buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján a csajok buknak a verekedős fiúkra?

Figyelt kérdés

Mindig azt hittem ez tévhit :D Volt csajom is pipa lett, mikor meg akartam verni egy srácot, mert piszkálta.


Tehát lesz valami újévi ünnepség, ahol különböző előadások lesznek, és lesz valami karate bemutató is. Tegnap délután a kultúrotthonba voltak gyakorolni/edzeni, vagy mi, és lehetett menni oda megnézni őket. Én nem voltam, csak mesélték, hogy az edzőjük külön kiemelt egy srácot, ott mindenki előtt, aki már versenyt is nyert. Este lenéztem itt az egyik környéken népszerű bárba. Hát majdnem telt ház volt :D

Kicsit bepiáltunk haverokkal, legurult 2-3 üveg söröcske, meg egy kis citromos vodka is. Már éppen hazafelé indultam, mikor valami kis ge|ci nekem jön, megfordulok, mondom "bameg, nem látsz ?" Meglökött, én meg ráfordultam testtel, egy könyökös a fejére, el is esett. Szerintem tuti eltört az orra, mert nagyon vérzett. Engem kiraktak a bárból, 2 haverom utánam is jött, mert nem látták, hogy mi volt(már kifele jöttem, ők még a másik terembe ültek), és jöttek megkérdezni hogy vagyok. Ők mondták hogy ezt a srácot dicsérte ma edzésen az edző :D


Ma már 3 sms-t kaptam különböző telefonszámokról, csajoktól, hogy láttak tegnap a diszkóba, és nagyon aranyos vagyok, meg ilyenek :))

Felmentem ma olyan 4 fele Facebookra, 4 csaj jelölt be :D



#ksadf
2013. dec. 30. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vidéki vagy, ugye?
2013. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Támadnak a ribik.
2013. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de varoson vagyok, mert itt sulizom. Albérletbe vagyunk haverokkal :D
2013. dec. 30. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
ezért ne mindenkit verj meg...
2013. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A normálisak nem.
2013. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!