Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek válaszoljak társkeresőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek válaszoljak társkeresőn, mert vagy 50 pasi írt? Mindegyiknek vagy mi alapján kéne választanom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kinek írjak vissza, mert lenne 6-7 férfi, aki nagyon tetszik, de vannak olyanok is akik kevésbé jóképűek, viszont nagyon tetszik, amiket írtak és szimpatikusak az adatlapjuk alapján. De hogy írjak ennyi embernek, azt se fogom majd tudni, hogy kinek mit írtam, meg ha egyszerre ír rám vagy 5 pasi, akkor melyikkel chateljek? Jaj, én nem gondoltam, hogy ez ilyen bonyolult lesz, azt hittem, hogy majd lesz egy valaki, aki kitűnik a többi közül és vele fogok majd levelezni. De így nem tudok választani és mi lesz még később, ha 4 nap alatt ennyi üzenetet kaptam? Mi alapján válasszak? És akik nem tetszenek, azoknak ne is írjak semmit? Ti mit tennétek?
2013. dec. 29. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Akik nem tetszenek vagy valamiért nem szimpatikusak azoknak írj vissza egy rövid visszautasító levelet, akik meg bejönnek azokkal válts pár levelet.

Társkeresőn általában a külsőségekre mennek szóval... De csináld ahogy akarod.

2013. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod tenni, hogy kiválasztod a legszimpatikusabbakat, akik valami - bármi - alapján megragadták a figyelmed, és velük ismerkedsz. Aztán majd kiderül, hogy ki mennyire felel meg az elképzeléseidnek. Emellett pedig te is "válogathatsz" ám, ha valaki szimpatikus, te is ráírhatsz pasikra! :)
2013. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az adatlapoknak nem kell mindig hinni, meg nem biztos, hogy a jóképű a nyerő minden helyzetben.
2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!