Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt aki szilveszterkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki szilveszterkor jött össze a párjával? Leírnátok hol és hogy történt?

Figyelt kérdés

#szilveszter;ismerkedés
2013. dec. 30. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az árokban
2013. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zenon ***** válasza:
100%
XDXD Romantikus történet.
2013. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

véreztem,mert piros betűs ünnep volt.

ő csak annyit mondott, szereti a vért, mert vámpír, és megnyalná, hogy olyan-e, mint amihez szokott.

ez a rövid története.

2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi szilveszterkor ismerkedtünk meg, de nem akkor jöttünk össze.

Az egész úgy volt hogy egy buliba voltam házibuliba, egy ismerősömnél. Én eléggé egyedül voltam ott mert a barátnőim hamar leléptek a párjaikkal. Gondoltam megpróbálom jól érezni attól még magam mert nem akartam olyan korán még hazamenni.

Aztán a házigazda egyik új haverja is ott volt aki odajött hozzám mert látta hogy mindenki elvan, mindenki táncol én meg egyedül ülök a sarokban az asztalnál és csak a telefonom nyomkodom. Akkor ő odajött megkérdezni hogy miért nem táncolok, és miért nem vagyok a barátaimmal.

Elmondtam neki a dolgot és ő is úgy volt vele mint én, az egyik haverja korábban lelépett ő meg szinte egyedül maradt mert eddig otthonülő volt és akkor mozdult ki az életbe így 20 évesen.

Aztán elkezdtünk beszélgetni dolgokról, majd kimentünk egy nyugisabb helyre és kint a hidegbe 1 órán keresztül beszélgettünk meg a megmaradt pezsgőket iszogattuk közben.

Jó társaság volt, kedveltem a humorát, érdekes egy ember. Aztán hajnali 3 körül már fáradtak voltunk mindketten. Mivel én nem helyben laktam buszom csak hajnali 5 körül lett volna így a srác felajánlotta hogy menjek el hozzájuk aludni. Persze nem történt semmi, átadta nekem az ágyát ő a földön aludt, de megsajnáltam és odaengedtem magam mellé.

Reggel olyan 10 körül arra kelek hogy a srác teljesen hozzám bújva alszik rajtam, elég aranyos volt tőle mert nekem is jól esett :) Aztán mivel én odahaza azt mondtam a szüleimnek hogy csak délután megyek haza mert a barátnőmnél alszom amiből persze semmi nem lett, így ottmaradtam a pároméknál (akkor még nem volt az) ebédelni. A szülei kedvesek voltak velem pedig tudták hogy még csak egy laza haveri viszony van köztünk, aztán hazavitt engem autóval a srác délután.

Majd felvettük a kapcsolatot facebookon aztán jött minden magától, randik, több találkozás, és így tovább február közepén jöttünk össze :)

Holnap kettesben szilveszterezünk mert ezzel felidézzük a megismerkedésünk napját. Persze elmegyünk csavarogni, lesz valami utcabál, oda is elnézünk, meg 1-2 helyre benézünk hogy hol mi a helyzet mivel minden ismerősünk szanaszét lesz így eldöntöttük hogy ahol lehet ott picit bulizunk akivel találkozunk :)

2013. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

engem egyszer szilveszterkor megcsókolt szentendrén egy vadidegen srác éjfélkor úgy, csak a semmiből :D

azzal magyarázta, h hát mégiscsak éjfél és ami kötelező, az kötelező :D

mondtam neki, h akkor légyszi ignoráld a tényt, h a templom lépcsőjén állunk :)

jót nevettem nagyon :)

2013. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már több hónapja randizgattunk és megbeszéltük, hogy a Szilvesztert együtt fogjuk tölteni. Mindketten hívtuk az ismerőseinket is, összejött egy kisebb csapat. Egy nyugisabb szórakozóhelyre mentünk, először csak beszélgettünk, aztán felkért táncolni. Nagyon bénán táncolt, de nem érdekelt, megnevettetett :) Aztán hirtelen megcsókolt, akkor volt az első csókunk. Hirtelen minden megszűnt körülöttem, csak rá figyeltem. Iszonyatosan boldog voltam, mert már hónapok óta vártam, hogy megcsókoljon, de sose mert. Később kiderült, hogy csak azért csókolt meg mert barátnőm beszélt vele és bátorította. :)

Ez már jó régen történt, ma már nem vagyunk együtt :D

2013. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!