Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem folyton azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem folyton azt hogy béna vagyok? Hogy segíthetnék ezen?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek a szextől, illetve a pettingtől, van ennek más oka is, de félig azért mert azt hiszem hogy béna vagyok. Barátom mindig dicsér, mégis...

Nagyon zavarba tudok jönni, és ha túl sokáig tart mikor szájjal csinálom a barátomnak akkor kezdem kudarcként elkönyvelni, pedig alapból szívesen csinálom, csak már félek tőle...

Pedig fél éve együtt vagyunk, és előtte is volt egy másfél éves kapcsolatom. Neki én vagyok az első.

Hogy küzdhetném le ezt a félelmem?

20/L


2013. dec. 30. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
úr isten azt akarod hogy 2 perc alatt menjen el? jól bírja, nem a te hibád ennyi...
2013. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mitől félsz? Attól hogy nem vagy elég jó neki?
2013. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Segíts azzal,hogy hosszúra nyújtjátok az előjátékot,félhomály (azt olvastam,gyertyafényben lazábbak,őszintébbek az emberek) és kérd meg,hogy mondja meg,mit csinálj,hogy csináld.Engem ezzel nagyon fel lehet hergelni,meg hát mindkettőtöknek csodás,ha tudjátok,mit szeretne a másik.
2013. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el azt hogy egy k**va vagy. De komolyan... :D Attól majd megjön az önbizalmad. Olvastam egy kérdést, még régebben.., és ő is ezt képzelte és ettől csodálatos volt a szex, meg szerintem ettől, hogy azt képzeled megnő az önbizalmad.
2013. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen attól.

És nem az hogy nem megy el két perc alatt, csak volt hogy leállított hogy nem fog tudni elmenni, szexeltünk, úgy sikerült neki, de ebből nekem tök az jött le hogy valamit nem csináltam jól.

2013. dec. 30. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj! gyakorlat teszi a mestert! ;) :)
2013. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!