Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszteltem, pozitív lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteltem, pozitív lett, ezek a tesztek, megbízhatóak, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért kérdezem, mert a vőlegényemmel már hónapok óta próbálkozunk,és most úgy tűnik sikerült. Mind a ketten nagyon szeretnénk kisbabát, csak félek, hogy ezek a tesztek akár rossz eredményt is mutathatnak.

A lényeg hogy 11 napja kellett volna meg jönnie de eddig semmi jele , hogy meg fog jönni aminek nagyon örülök.

Illetve , tegnap délután teszteltem és két csík volt, vagyis pozitív lett, bár az egyik kicsit halványabb volt, illetve ma reggel is teszteltem, és az is pozitív lett.

tudom, 0, 01 % az esélye, hogy nem vagyok terhes, de természetemből adódóan ilyen aggodalmaskodó tipus vagyok. Mondjátok, ugye ezek a tesztek, nem mutatnák, hogy terhes vagyok, ha nem vagyok, szóval megbízhatóak...

/ tudom HCG , terhességi hormon, meg minden, tisztában vagyok vele de akkor is aggódom.

Illetve igen, megyek majd orvoshoz, de még nem tudtam felhívni,és addig gondoltam itt is rá kérdezek/

A válaszokat előre is köszönöm:D:D!!!



2013. dec. 30. 23:04
 1/9 anonim válasza:
Igen, valószínűleg! :) Gratula! :)
2013. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, minden bizonnyal 2014-ben te anyuka leszel, kezdj ezzel megbarátkozni. :)

Sógornőm is megcsinált 5-6 tesztet is biztos ami biztos és elmondta az orvosnak is, az csak nevetett és azt mondta, hogy felesleges volt ezek már nagyon pontos eredményt mutatnak.

2013. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ...

ohhh a gondolatot imádom, alig várom, hogy a karomban tartsam az én kis picikémet :)

Kiszámoltam, ha az vagyok olyan 4-5 hetes terhes lehet ...és igen...az vagyok!!! :)))annyira boldog vagyok, illetve azok vagyunk.:))

2013. dec. 30. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
csak ha negatív lesz a teszt eredmény akkor nem lehet teljesen megbízni benne de ha pozitív akkor az pozitív :) gratulálok én is :)
2013. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm/Köszönjük :))
2013. dec. 30. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK! :))) Én is ilyen parás vagyok, csináltam is kétnaponta tesztet, mire eljutottam a dokihoz :)


Szuper évetek lesz, gratula! :))

2013. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ne nézettek hülyének, de azóta ma reggel csináltam még két tesztet:D:D

és van valami tanács, azt is hallottam, hogy az első 12 hétben könnyen elmehet a baba..ezt nagyon nem akarom, szóval, van valami amire vigyáznom, kell. Hallottam, hogy a forróvizes fürdő, árthat a babának, ez igaz?


Amúgy nagyon köszönöm, én is úgy gondolom, hogy szuper lesz ez az év:D:D:D:D

2013. dec. 31. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni valamilyen terhes vitamint: Elevit, Gravida, Femibion (szinte mind ugyanaz) meg halolaj és magnézium. Ezek fontosak az első 12 hétben, mert az tényleg veszélyes időszak. Pihenj sokat, aludj amikor jól esik. Igyál sok sok folyadékot, gyümölcslevet. Gratulálok, szuper éved lesz! :))
2014. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, előbb már nem volt időpont, úgyhogy addig még izgulhatok:(

Bár szerintem, már holnap délelőtt beszerzem valamelyiket a fent említettek közül.

Magnéziumot, alapból szedek, úgyhogy az nem gond. Innom meg muszály, mert ma is úgy éreztem, hogy ha nem iszok egy pohár vizet akkor szomjan halok:DXD

Még egyszer nagyon köszönöm, nagyon boldog vagyok:D:D

2014. jan. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!