Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen pozitív kisugárz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen pozitív kisugárzásom, ha. (részletek lent)?

Figyelt kérdés

...mindenhol csak boldog párokat látok és magányosan nem tudok boldog lenni?

Értem én, hogy az embernek először egyedül kell boldognak lennie meg ilyenek, de az ember társas lény és kezdek belefáradni az évekbe, hogy csak másoknak jut belőle, akárhogy is küzdök...


2013. dec. 30. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

sehogy.

nem tusz.

csak is a kölcsönös szerelemnek van olyan ereje ami 2-3 nap alatt kihúz a mély depresszióból, de, hogy az rád találjon ...pfffff....nagyon kicsi az esély.

2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély rá, csak meg kell találni. Ismerkedj itt, ha élőben nem megy. Adj magadnak egy esélyt!
2014. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet pozitív a kisugárzásod, ne legyen pozitív a kisugárzásod, ennyi. :)

De lehetsz önironikus vagy szarkasztikus, akkor úgy tudsz morogni, hogy közben még vicces is vagy. Az sokkal mókásabb, és hidd el, sokaknak bejön. :D

2014. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!