Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? 13L (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? 13L (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy "buli" ahol a srác megfogta akezem mer aztmondtam fázik és úgy voltunk 2 óráig aztán nem beszéltünk meg bunkó volt de nekem akkor is tetszik nem tudom mit csináljak és nem vagyok bennne biztos hogy tetszem neki mert nem vagyok túl szép és nem hiszem hogy valaha tetszenék egy olyan srácnak mint ő de mostanában néha olyan kedves lett és nem tudom mi van nem értem.....

nagyon sokat vagyunk együt és nekem úgy tünik ő is tényleg ott akar lenni velem....

bocsi kicsit hosszú lett és zavaros a válaszokat előre is köszi!

ő 13F


2013. dec. 30. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Felejtsd el! Olvasónaplódat megírtad már?
2013. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiú le akart feküdni veled 13 évesen, bármilyen furcsa is.. Azért volt bunkó, mert nem jött össze neki a terve.. Az hogy kedves nem jelent semmit, ha udvarolna, az szerintem konkrétabb lenne, és te is észrevennéd.. Ha meg érez irántad valamit, előbb utóbb bevallja.. De várjunk csak.. 13 évesen te milyen bulikba járkálsz?:D
2013. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A ti korotokban ez a természetes ismerkedés.Ha nem mer nyitni,tedd meg te.A fiúk is félénkek.
2013. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Osztálytársnál volt és ott voltak a szülei egyépként meg nem lefeküdni akar velem mert ismerem a srácot az egyik lehjobb barátom a teljes story az hogy hidegbe kiültünk az udvarra mondzam h fézik a kezem ő megfogta aztán belefeküdt az ölembe én meg átöleltem fölülről és fogtuk egymás kezét....
2013. dec. 30. 23:24
 5/9 anonim válasza:
ez olyan aranyos :) szerintem ha annyira tetszik, akkor megpróbálhatnál te kezdeményezni, de úgy, hogy neki ez ne tűnjön fel. te is legyél vele ilyen, hogy egyik pillanatban nagyon kedves vagy aztán meg nem (de inkább bunkó ne legyél. ezt majd egy idő után valamelyikőtök megunja és letisztázzátok, hogy tetszel-e neki.
2013. dec. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat utolsót be is tartom :D
2013. dec. 31. 17:58
 7/9 A kérdező kommentje:
azóta rájöttem hogy egy bunkòparaszt gyerek de azért köszi a bíztatást mert különben soha nem jöttem volna rá
2014. márc. 3. 01:11
 8/9 anonim ***** válasza:
hmmm, te hétfőn hajnali 1:11-kor még a gép előtt vagy 13 évesen?:D Nincs suli?:)
2014. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De van
2014. márc. 9. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!