Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még a facebook korszak előtti évekre?

Figyelt kérdés

Biztos sokan felvetették már ezt, de.. én most 28F vagyok, és nagyon nagyon tetszett az az idő (sokkal jobban mint most) mikor nem volt ennyire az arcában az embernek a másik. Nehéz ezt megfogalmazni. Manapság mindenki tud a másikról mindent, jóformán bárkit le lehet már nyomozni a neten keresztül.. visszanézni írásait.. stb. Igen.. nekem határozottan jobban tetszett a régi idő, mikor család volt barátok..nem a neten csüngés. A lájkok..és sorolhatnám.

Nem volt ennyire média orintelált a világ. Bár az is lehet csak én voltam Gyerek, és nem láttam amit már látok.


2013. dec. 30. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Emlékszem,erről az a véleményem,hogy mindenki magad dönti el,hogy fent van-e az ilyen oldalakon vagy nincs.
2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ja, volt myvip és iwiw.
2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jobb volt.
2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem mostis azvan mert nincs facebookom. :D

2013. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
myvip.. :D
2013. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyet értek veled. És ami a legszomorúbb, hogy aki nincs fent az ilyen hulladék oldalakon az teljesen el van veszve, mert az emberek nagy százaléka már csak ott kommunikál szinte.
2013. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha nem regisztrálsz nem vagy fennt nem tudnak lenyomozni am meg ki mit ir ki az ö hibája pl kb kiirják milyet sz@rtak v mit loptak v ilyen az ö hibájuk
2013. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
emlékszek pedig csak 16 vagyok, és azért mert én nem a fb. előtt ülök hanem társaságban vagyok
2013. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát rólam aztán senki nem tud meg semmit ott... :D
2013. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Költőnő? ***** válasza:

meguntam, h vannak emberek, akikkel csak ott lehet "kapcsolatot" tartani.

nem járok már fel több mint egy éve és de érdekes, h így is létezhet kommunikáció...

2013. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!