Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még a facebook korszak előtti évekre?

Figyelt kérdés

Biztos sokan felvetették már ezt, de.. én most 28F vagyok, és nagyon nagyon tetszett az az idő (sokkal jobban mint most) mikor nem volt ennyire az arcában az embernek a másik. Nehéz ezt megfogalmazni. Manapság mindenki tud a másikról mindent, jóformán bárkit le lehet már nyomozni a neten keresztül.. visszanézni írásait.. stb. Igen.. nekem határozottan jobban tetszett a régi idő, mikor család volt barátok..nem a neten csüngés. A lájkok..és sorolhatnám.

Nem volt ennyire média orintelált a világ. Bár az is lehet csak én voltam Gyerek, és nem láttam amit már látok.


2013. dec. 30. 23:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én igen. Nem volt az rossz.
2013. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hmm... régi szép idők.
2013. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez ilyen.

Az emberiség legnagyobb ellensége maga az ember.

Gépeket tervezünk, hogy helyettesítse az embert és siránkozunk, hogy nincs munkahely.

Oldalak jönnek létre ami összehozza az embereket és megváltoztatja őket.

Ezek az oldalak közösség építő, de személyiség romboló hatással bírnak.

Én is jelen vagyok ezen oldalak egyikén, de szigorúan csak pár emberrel való kapcsolattartás céljából és nem azért, hogy megírjam minden percben, hogy mit csinálok és lefényképezem magam a wc-ben vagy azt, hogy éppen mit eszek.

2013. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Inverz Tűz ***** válasza:

Nem csak a facebook, de az internet elterjedése előtti évek is jók voltak, bár akkor még én is gyerek voltam.

Azonban az is vicces, hogy ezt pont itt említjük és nem élőben. :)

27/F

2013. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
uggyan már...inkább örüljünk h van,ne is emlékezzünk a múltra.
2013. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
6%

Hű h itt milyen jól általánositunk...

Gratula emberek!

Facebook egy kozosegi oldal bakker nem a világ ellensége.Sokkal jobb vele a konmunikáció mint telefonálgatni vagy emailozni.Igen,sok gyökér tükkörhobbitá vállt,és percenként kiirja a f. szságait,de milyen érdekes az h azzal nem kell foglalkozni,mint itt a meleg kérdés

sekel akit zavar.Szoval marhaság ez a hűdejó volt régen.Régen is emberek voltunk most is azok vagyunk!Aki fikázza a facet az ne regizzen éljen a multban!

Helyesirast meg nenezetek!

Buék!

2013. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
most jöjjön hogy a tv meg a net elhülyiti az embereket hülyeség régen is volt sok hülye ember. bármire lehet használni iszonyat sok mindent meglehet tanulni csak kevés ember használja erre
2013. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
igen, myvipre emlékszem.. az volt a menő akinek a képeit ezren is megnézték.. ._.
2013. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 walk w1th mee ***** válasza:
megsúgom h 2004ben jött létre a face,és addig volt más..ja és 2010 előtti éveket rég-nek tekintitek,ott már bajok vannak...ugyanis azóta ilyen menő&elterjedt a face..nekemis van,kapcsolattartásra tökéletes..a többi szolgáltatást ezzel megbénitva^^
2013. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Régi szép emléke :)

Haverokkal kosarazás, nagy bringázások, ökörködések, sürgősségin dekkolás :)

Ez volt amikor, a legjobb haverom nem szokott rá a facera. Tudjátok most mi van? 15 évesen elmegyek egyedül biciklizni, kosarazni amíg a legjobb haverom, aki bármiben benne volt, ott dekkol a fészbuk előtt. Bármikor, ha felnézek, akkor fentvan, sose lép le szinte. Nem járunk el sehova. Reggelente mindig egy busszal megyünk néha emlékeztetem a régi emlékekre. Szinte vissza sírom a régi pár évvel ezelőtti baromságainkat :)

Hiányzik nagyon, a facebuk mentes időszak.

2013. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!