Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig ezzel támadni a nőket?

Figyelt kérdés

Ha a kérdéseknél valami kapcsán előjön, hogy egy lány neki tetsző párt szeretne maga mellé, rögtön ugranak rá a férfiak, hogy mert "biztos csak a leghelyesebb, legjobb testű Adonisz kell neki", közben meg szerencsétlen csak nem szeretne olyannal lenni, akihez nem VONZÓDIK. Ez szerintem nem egyenlő azzal, hogy pont az kell neki, aki MINDENKI szerint a legszebb-legjobb-leg-leg-leg-leg...

Bezzeg férfi kérdezőnél még nem nagyon láttam ilyen válaszokat, ennyire támadó jellegűeket meg pláne nem, pedig olyan szépen körülírják, hogy legyen "szép, csinos, aranyos, házias, jó alakú, stb."...

Most akkor kettős mérce van? Ezek szerint egy nő álljon le bárkivel, akkor is ha nem vonzódik hozzá egyáltalán, a férfiak meg tartsanak ki, majd csak beadja a derekát valamelyik leg-leg-leg...nő? Vagy van erre valami magyarázat, hogy miért látom folyamatosan ezt?


2013. dec. 31. 02:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Biztos neked is csak a leghelyesebb, legjobb testű Adonisz kell.
2013. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért van benne valami mert a kérdésekből kiindulva nektek állandóan a nagyfarkú helyes pasik kellenek, alább nem adjátok.
2013. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

nem igaz amit írsz.


itt könyörögnek kövér, csúnya nőkért! :D

2013. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
talán nem így van? tapasztalat ez alól nem mossák ki magukat a nők! lehet vannak kivételek csak az elég kevéske. akihez nem vonzódik azzal ne legyen nem ezt irtam! de ha van több kiszemelt akkor csak is a leghibátlanabb külsejű pasihoz mennek a többi le van ...
2013. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Singularity, linkelnél pár ilyen kérdést, amiben ezt konkrétan leírják?


Itt a szebbet is csak leátlagozzák vagy letucatozzák sokszor... Viszont a jobb alakú lányokra rögtön rámondják, hogy anorexiás, meg kéne pár kiló rá, ez igaz.

2013. dec. 31. 02:19
 6/26 anonim ***** válasza:
ti nők akkor vagytok megelégedve a testetekkel amikor már csontváznak néztek ki! ilyenkor természetes hogy ezek nem lesznek a jó alakúak között!
2013. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem kell rinyálni, mert minden nő k u r v a.
2013. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem tudok most ilyen kérdést linkelni mert nincs kedvem keresgélni. Annyi biztos, hogy kérdéseknél többször előjön a felszínesség a nők részéről.

Sorolom: Magas legyen, izmos vagy minimum sportos és emellett még legyen helyes arca is, szőrös se legyen (a péniszméretre is gyakran kitérnek ami átlagban szigorúan 18 felett kell, hogy legyen). A belső tulajdonságokat már nem írom ki mert görgethetnéd egész nap lefelé.

A legtöbb férfinek elég annyi, hogy nézzen ki valahogy. Nekem személy szerint nem számít, ha egy lányon van +20 kiló felesleg vagy kicsik a mellei vagy ez, az, amaz. Ha tetszik az arca akkor nem érdekel mekkora a combjának a kerülete vagy milyen hosszú a haja.


Van itt egy csak, az hiszem Angel_Of_Hell a neve vagy ilyesmi aki állítása szerint már 100 gyk-s srácnak látta az arcát képen de egyik se jött be neki (vagy talán összesen 1 de ebben sem vagyok biztos).

Miközben az én nézetem szerint a legtöbb lány szép aki itt van. Nem tökéletesek, vagy átlagosak vagy szépek de tetszenek.

2013. dec. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Singularity nincs igazad.
2013. dec. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára igaza Singularity-nek?
2013. dec. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!