Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor szex?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol hogy ekkor nem szerencsés dolog. Ezt barátnőmmel nem így látjuk, ti hogy álltok ezzel?

2013. dec. 31. 12:15
1 2 3
 21/24 Zakathol ***** válasza:
#19: Mikor a kérdést elkezdtem írni, még nem fejtetted ki normálisan. Ha ezzel kezded a leírásban az egészet, akkor a fele phaszságtól megkímélted volna magad.
2013. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Miért jobb a szexet sexnek írni??
2013. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Szilveszterkor szex?


Olvastam valahol hogy ekkor nem szerencsés dolog. Ezt barátnőmmel nem így látjuk, ti hogy álltok ezzel?"


Szerintem itt szerepel a szilveszter szó, az újév viszont nem. Ez a kérdés, ez még a válaszod előtt lett kiírva. Mostmár tényleg megyek, mert rájöttem hogy tulajdonképpen már mindenkinek az esti bulin jár az esze. :D

2013. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor megsúgom, hogy ezt nem tudom, ki írta - mármint ezt az ömlesztett maszlagot, de egy az egyben hülyeség! :D


Sok mindent szilveszterre ír, ami újévre igaz...


Sok mindent meg szerint maga a maszlag írója talált ki...


"tilos a szemetet kivinni a házból, mert kidobjuk vele együtt jövő évi szerencsénket is! Nem szabad mosni, ruhát teregetni és rossz ómen kölcsön adni is, mert következő évben házunkból a szerencse inkább kifele, mint befele fog kívánkozni. " - ez az Új év első napjára vonatkozik!


"Nem szabad például szilveszter napján baromfihúst enned, mert a babona szerint a baromfi hátrakaparja a szerencsédet! Régi szokás az egész kenyér megszegése is, hogy mindig legyen a családnak kenyere." - ez is újév, kiegészítve azzal, hogy szilveszterkor pont baromfit kell enni (vagy halat), mert az elrepül (ill. elúszik) az év bajaival. Újévkor, viszont tilos, mivel hátrakaparja a szerencsét. Ezért kell disznót enni, mert az előre dúr...


"S az sem mindegy, milyen alsónemű van a ruhánk alatt! Szilveszter éjszakáján a babona szerint feltétlenül piros bugyit, férfiaknak pedig piros alsógatyát kell viselniük. Ezzel biztosítjuk, hogy a szerelmi életünk a következő évben is vérpezsdítő, mozgalmas, szerencsés és izgalmas legyen. " - ez is hülyeség... néphagyományokról beszélünk... szerinted dédapáink mikor hordtak piros alsót???


A többiről nem hallottam még, de ez, hogy tilos lenne a szex? Főleg, mivel gondolom, átnyúlik az új évre is...


Főleg, hogy az, amit az év első napján csinálsz, az egész évedre jellemző lesz? Ugyanmár.... :D

2013. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!