Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? ( 14/L )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? ( 14/L )

Figyelt kérdés
Anya munkatársai meghívott minket ( a családot )bulizni és csak tegnap tudtam meg hogy az öcsémet is meg engem is. De azt a szüleim nem mondták el, hogy minket is megívtak. Azt mondták hogy azért nem mondták nekünk, mert hogy néz ki az hogy mi is elmegyünk és mi leszünk ott az egyetlen " gyerekek ". És biztos hogy nem szívesen hívtak meg minket, ( engem meg a tesóm ), mert " mit mondtak volna, hogy a gyerekeiteket nem hívjuk meg? " És azt mondták hogy gondolkoznak még rajta. Én utána meg azt mondtam, hogy megkönnyítené a dolgotokat. ÉN NEM megyek! Mondtam az nap... Ma meg azt mondta nekem apa hogy most eljössz, mert anyáddal ezért összevesztek hogy azt mondtam neked hogy minket, gyerekeket nem szívesen látnak ott. ( mert elmondtam anyámnak ) de én tiltakoztam, hogy én akkor sem megyek. Aztán most meg megkérdeztem az öcsémtől, halkan hogy ő megy e hogy apa ne halja és ő meg ( nem suttogva ) azt mondta hogy ő megy. Mit csináljak? Menjek el velük? Mert így itthon leszek szilveszterkor... Nagyon haragszom rájuk! :S Légyszi ne írjátok azt hogy te tudod, mert ez nem segít. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. dec. 31. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ez miért a szerelem, szex kategóriában van?
2013. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A helyedbe otthon maradnek .. En is egyedul leszek itthon.
2013. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a helyeden elmennék.
2013. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hallgasd a rádiókabarét, én mindig ezt csinálom, és jól mulatok :DDD
2013. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!