Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? ( 14/L )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? ( 14/L )

Figyelt kérdés
Anya munkatársai meghívott minket ( a családot )bulizni és csak tegnap tudtam meg hogy az öcsémet is meg engem is. De azt a szüleim nem mondták el, hogy minket is megívtak. Azt mondták hogy azért nem mondták nekünk, mert hogy néz ki az hogy mi is elmegyünk és mi leszünk ott az egyetlen " gyerekek ". És biztos hogy nem szívesen hívtak meg minket, ( engem meg a tesóm ), mert " mit mondtak volna, hogy a gyerekeiteket nem hívjuk meg? " És azt mondták hogy gondolkoznak még rajta. Én utána meg azt mondtam, hogy megkönnyítené a dolgotokat. ÉN NEM megyek! Mondtam az nap... Ma meg azt mondta nekem apa hogy most eljössz, mert anyáddal ezért összevesztek hogy azt mondtam neked hogy minket, gyerekeket nem szívesen látnak ott. ( mert elmondtam anyámnak ) de én tiltakoztam, hogy én akkor sem megyek. Aztán most meg megkérdeztem az öcsémtől, halkan hogy ő megy e hogy apa ne halja és ő meg ( nem suttogva ) azt mondta hogy ő megy. Mit csináljak? Menjek el velük? Mert így itthon leszek szilveszterkor... Nagyon haragszom rájuk! :S Légyszi ne írjátok azt hogy te tudod, mert ez nem segít. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. dec. 31. 16:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyes egyedül lennék akkor... Szilveszterkor....Azt elfelejtettem mondani!
2013. dec. 31. 17:00
 2/14 anonim ***** válasza:

szóval nem szeretnél menni? és tényleg nem lesznek ott más gyerekek?

akkor ne menj

2013. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz akkor ne menj.
2013. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Átmenjek? :D
2013. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

menj el mondjuk az egyik barátnődhöz

neked is jobb és a szüleidek se kell miattad aggódniuk

2013. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz, ne menj.

Én is egyedül leszek itthon, bár ennek hosszú története van h miért alakult így, tegnap este még nem így volt, de ez most nem lényeg.

am merre laksz? (priviben is írhatod)

16/F

2013. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én nem mennék ahol nem szívesen látnak inkább akkor egyedül

legalább masztizhatok

2013. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy lakásban lessz. Szerintem szívesen látnak, csak apám " ilyen ". És az meg hogy néz ki hogy az öcsém megy én meg nem. :S
2013. dec. 31. 17:07
 9/14 anonim ***** válasza:

ne azzal foglalkozz hogy hogy nézne ki

te mit szeretnél leginkább csinálni? :)

2013. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Galaxis. ***** válasza:
erre a sok hülyére ne hallgass. Mit csinálnál otthon egyedül? Semmit ha csak nem simogatnád magad. Menj el te buta jó lesz. kaja pezsgi megg megismerheted szüleid barátjait. Jobb lesz veszekedni meg konfliktus gerjeszteni?
2013. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!