Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy 8. -os lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 8. -os lany es en 6. -os vagyok es szinte szerelmes vagyok bele. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szep lany.normalisok irjanak.
2013. dec. 31. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok esélyed, bocs.
2013. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy komolyan tudna venni téged.
2013. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem felejtsd el. 8.-os voltam, amikor tetszettem egy 7.-es fiúnak, de még vele sem jöttem volna össze nemhogy egy 6.-ossal. Hidd el, ez még úgy is korai és később lesz olyan lány, aki szívesen jár veled.
2013. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De amikor kimegyunk szunetre akkor is ram nez.akkor sincs eselyem?
2013. dec. 31. 18:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármit is szeretne tőled. Én is volt, hogy rá néztem arra a fiúra, mert láttam rajta, hogy mit érez és sajnáltam. Nézheted, mert gondolom jó Őt nézni, mivel szép, de nem táplálj hiú reményeket.
2013. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja meg facebookon is mindig meghiv chatre.akkor se?
2013. dec. 31. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia velem is volt olyan, hogy fiatalabb fiúk néztek rám. Ha néznek valakit az ösztönösen visszanéz. Ha esetleg bejössz neki ( bár nem hinném, mert az ennyi idős lányok inkabb azonos vagy öregebb fiúkra buknak, de ha a fiú öregebbnek néz ki lehetnek kivételek) akkor hosszabb ideig a szemedbe néz és esetleg még mosolyog is. Ha csak futva rádpillant akkor veszett ügy.
2013. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, sajnos azt kell mondanom, hogy nem.
2013. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
D e volt olyan is hogy iskolagyulesen hatulrol felallt es engem nezett a tomeg kozul.
2013. dec. 31. 18:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Legalább magasabb vagy nála vagy egy fejjel.kisebb?
2013. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!