Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két naponta egy üveg Jägert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két naponta egy üveg Jägert megiszok, ez soknak számít?

Figyelt kérdés

Nincsen barátnőm, és unalomból mindig veszek 1 üveggel. Jól nézek ki, és nem szeretném elrontani a külsőm, de valahogy elég jó barátom lett a Jäger. Nem nagyon merek lányok felé közeledni, mert nemrég valamelyik megrugdosott, azóta ha lányt látok elfutok.

De inkább csak unalomból elfogy 1-1 üveg, észre se veszem.


2014. jan. 1. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56, de ne zavarjon :D
2014. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elírtam, nem két naponta, hanem két napig tart ki 1 üveg. Nem szoktam inni, csak ha rámjön. De akkor is inkább unalomból.
2014. jan. 1. 17:44
 13/16 anonim ***** válasza:

ha minit vesz az kb. 5900 havonta

a 0,5 literes meg kb. 44000

úgyhogy számít melyiket veszi.

egyébként nekem nem baj, egészségedre. van benne gyógyfű elég:D

2014. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lélekgyógyszer..:) De most csak egy példát írtam, bármit írhattam volna, csoki, kaja, gyümölcs, ha van itthon, unalomból eleszegetek mindent. Így van ez a Jägerrel is. Ja, és nem hízok, nem vagyok hízásra hajlamos.
2014. jan. 1. 17:49
 15/16 A kérdező kommentje:
Megvehetek sok mindent, de megdolgozok érte. Heti 100 ezer nem sok, ha a kiadásaimat nézem (nem pia), hanem egyedül élek, és mindent magamnak kell megteremtenem.
2014. jan. 1. 17:50
 16/16 anonim ***** válasza:
imádom a jagert de annyitól biztos h egy idő után megutálnám .
2014. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!