Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen szépek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ilyen szépek a kóreai csajok?

Figyelt kérdés

10 000 000x gyönyörűbbek mint a beképzelt magyar csajok akiknek minden retard f@@sz mondja h ők a legszebbek mert h kanosak.. és közbe csak az egójukat növelik :D


namindegy Szerelmes vagyok egyszerre 9 csajba :D


http://www.youtube.com/watch?v=Z6FPJOgfCkc


a zene epikusan sz**r és f0s de akik előadják awww :3 idesz**ro0k milyen cukik :3 :DD


2014. jan. 1. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
majd elmúlik,a gondolkodásod meg majd idővel átalakul.
2014. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörűek, én is oda vagyok értük.
2014. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
gyönyörűek
2014. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egyszerű: koreában van a legjobb plasztikai sebészet,remélem ezek a képek elégé meggyőzőek,ha meg valami bajod van ellehet takarodni a pi csába,legalább több szép nő jut nekünk

[link]

2014. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de vajon szellemben felérnek a japcsi lánybandákhoz?


a japcsi csajbandik nem ba..nak míg 1 bandiba vannak.

de ha mégis akkor kilökik a bandából.


nekik van ilyen bandás etikettjük?

2014. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Inverz Tűz ***** válasza:
Azért az átlag koreai lányok nem ennyire cicababák mint a videoklipben.
2014. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hihetetlenül megnőtt arra a plasztikai műtétek népszerűsége éss száma az elmúlt években, szerintem a 9 közül egy sincs aki természetes lenne, szóval nem csoda.
2014. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
[link] ezt mindenképp meg kell nézned!
2014. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
telleg szepek de em furcsa h olyanok mint a barbie babak?
2014. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jaj sztem is iró gyönyörűek :D leszarom a plasztikai rémhírewket tuti van attól sok szép csaj is aki alapból olyan és még ha nem is sok de azok fényévekkel szebbek az itthoni lotyóknál :D és jah ahogy tehetem eltakarodok innen :))


és nem nem fog megváltozni a gondolkodásom mert már 24 éves létemre örökre taknyos kölyök maradok :DD úgyhogy FACKOFF! !!!4!!NÉGY!!

2014. jan. 1. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!