Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak elhatározás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak elhatározás kérdése? Szeretnék változtatni magamon. Most középsuliban nem vagyok dök tag, kis baráti köröm van.

Figyelt kérdés

Ált.órán ha kérdez a tanár mindenkit és n tudom akkor sem jelentkezek. Kicsit visszafogottnak tűnhetek és túl jó kislánynak. Jól tanulok. Ha felvesznek az egyetemre szeretnék bulizni járni új bnőkkel akik szintén szeretnének mert a mostaniak nem nagyon. Szeretnk lazább lenni,nem annyira komolyan venmi a dolgokat,mértékkel. Szerintetek ez nagy változás lenne?

Szeretnék hök tag is lenni.

L18



2014. jan. 1. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, elhatározás kérdése.

Nem baj ha az ember céltudatos, és ha feladat van, azt konok makacssággal képes végigcsinálni, és megoldani. De nem ebből áll az élet. Ahhoz kell tudni lazítani, "miért ne?" kérdéseket feltenni magadnak, hüyleségeket csinálni, és bátorság :)

Valaki éli az életét, és valaki leéli. Nem uaz :)

2014. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
mikor kövessen az ember hibákat ha nem fiatalon? :)
2014. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak elhatározás kérdése, de persze az is kell. Mindenesetre arra vigyázz, hogy ne ess majd át a ló túlsó oldalára, könnyű elindulni lefelé a lejtőn, de megállni nehéz. Ha ésszel csinálod, nagy gond nem lehet, de elég sokan vannak, akik az egyetemi éveiket is csak a szórakozásnak szentelik, és elszórakoznak x évet. Sajnos sokszor előfordul, hogy miután egy "gátlásosabb" delikvens elkerül messzebbre a szülői háztól, és mondjuk kikerül a családi "elnyomás" alól, akkor pótolni akarja mindazt, amiről úgy érzi, hogy kimaradt az életéből, és szinte észrevétlenül tesz egy 180 fokos fordulatot. Mondjuk nem az a gond, ha valaki hibákat követ el, hanem az, ha nem tanul belőlük. Szóval ha nyitottabb leszel, azzal nem lesz semmi baj, egyetemen meg nyugodtan szólj bele az órákba, ha tudod a választ a kérdésre, ott jó esetben pont az lesz a lényeg, hogy együtt gondolkodjatok.
2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak elhatározás kérdése is, de úgyis alakul magától. Most volt 5 éves érettségi osztálytalálkozónk, és érdekes volt visszahallani magamról, hogy mennyire más lettem: szürke kisegérből (visszafogottság, jó kislány attitűd), magabiztos, határozott, érdekes egyéniség, ugyanakkor élem az egyetemista életem, lazább és céltudatos vagyok egyszerre. Nekem ehhez egy szakítás kellett és pár nagyon jó barát. A barátok nagyon fontosak, biztos neked is van olyan, aki előtt felmered vállalni a saját egyéniséged, aki előtt nem szégyellsz hülyeségeket csinálni, aki kölcsönösen őszinték vagytok és aki ha nagy hülyeségre készülsz, visszafog.
2014. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyetem egyébként jó hely erre. Tiszta lap.
2014. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!