Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy kit szeretek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy kit szeretek! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt elmondanám, hogy gimis vagyok, és ha valaki a korom alapján elítél, akkor most hagyja abba az olvasást!


Szóval most kezdtem a gimit, és sok új osztálytársam lett. Év elején úgy éreztem, hogy nagyon szeretem az egyik fiút(nevezzük X-nek), folyamatosan rá gondoltam, nem tudtam levenni róla a szemem. Viszont szerintem nem érez(és soha nem is érzett) irántam semmit, ezért megpróbáltam "kiszeretni" belőle kisebb-nagyobb sikerrel. Az ő legjobb barátja(legyen Y) az osztály "nagymenője", és ha ő mond valamit, akkor mindenki azt csinálja. A legjobb barátnőmnek megtetszett Y, viszont én ennek nem nagyon örültem, mivel nem igazán kedveltem. Viszont ez a fiú elkezdett velem barátkozni, meg bókokat mondott folyamatosan. Ez nem jelent nála semmit, mert sok lánnyal ilyen, de elkezdtem érezni valamit. Nem tudom, hogy mit, csak onnantól kezdve sokat gondoltam rá, ha rossz kedvem volt, akkor felidéztem, ahogyan valami kedveset mond nekem. Viszont mivel Y tetszik a legjobb barátnőmnek, lelkiismeret furdalásom lett. Közben X-et mellém ültették, és megint elkezdtem érezni iránta.

Az a baj, hogy már magamon sem tudok kiigazodni. Hogy most kit szeretek és kit nem. Már az is eszembe jutott, hogy csak szeretet hiányom van, és csak szeretnék magam mellé egy fiút.


Szerintetek? Vélemény?


2014. jan. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem szereted, de mindkettő tetszik neked.
2014. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Engem szeretsz!
2014. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezzel énis igyvagyok!:) egyszer beleszeretek egy fiuba utánna meg a haverjába de utánna rájövök h mégiscsak őt szeretem. Aztán kezdődik minden előröl:)14/l
2014. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es kommentelő! Mi a különbség a között, hogy tetszik nekem, és hogy szeretem?
2014. jan. 1. 22:02
 5/7 anonim válasza:
Szerintem úgy értette, hogy tetszik mert jól néz ki meg bejön de nem érzel iránta mélyebb érzelmeket ha nem tudsz választani. :)
2014. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érme teszt segít neked :) Fogj 1 érmét, és döntsd el a tétet.. Ha fej akkor X, ha írás akkor Y.. Miközben feldobod, majd valamelyiknek szurkolni fogsz.. :) az lesz a helyes megfejtés :)
2014. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5


1-es kommentelő vagyok, és igen, így értettem

2014. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!