Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy lányt, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, aki nem szeret viszont. Az ő kedvéért képes lenék bármire, de hozám se szól. Ha azt kérné, még azt a biber ge. Cit is halgatnám vele. Na azt mégse. Rosz b. uzi. A kérdés, hogy mit tegyek, hogy legaláb barátok lehesünk?

Figyelt kérdés
Direkt irtam igy
2013. dec. 12. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Feletjsd el,keress egy aranyos lámyt aki biztos viszont szeretne
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15. Tudom nem túl sok de hát...
2013. dec. 12. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok, azért kérdeztem.

Lányként azt mondhatom, hogy ha még nem tetted, próbáld megnyerni magadnak, hátha kitartással sikerülhet, de nagy reményt ne fűzz hozzá, ha nem vonzódik hozzád, nem fog igent mondani.

2013. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kerülni amennyire lehet.
2013. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátok bárkivel lehettek de szerelem az nekem is kéne h a nő szeresen es ő jöjön
2014. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!