Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a papucs és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a papucs és a sub férfi között?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
hogy a sub férfi nemi életben nem domináns.
2014. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A papucs azért rendelődik alá, mert rákényszerül, a sub pedig azért, mert élvezi.
2014. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a második válaszolónak igaza van, ezt annyival egészíteném ki, hogy a szub a nemi életben sem, vagy csak ott nem domináns.


Én szub vagyok, és volt olyan barátnőm, akit az életben irányítgatni, terelgetni kellett, csak az ágyban bújt elő a kisördög, és ott a szolgája voltam. :) Persze imádtam... azóta is ilyet keresek :D

2014. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítanám a kérdést:mi a hasonlóság a szubmisszív hajlammal rendelkező férfi,és a papucs férfi között?

Az ég világon semmi!

2014. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!