Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak: ti hogy viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak: ti hogy viszonyultok ahhoz, ha egy lánynak nagyobb az egyik melle? (csak komoly válaszok érdekelnek, nem poénkodásra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
Sajnos a bal mellem nagyobb, mint a jobb :( tudom, hogy ez bizonyos fokig normális, természetes, de az én esetemben szemmel jól látható a különbség. A jobb mellem szép formás, a bal viszont jóval nagyobb és utálom. Emiatt az önbizalmam a padlón van, amikor kapcsolatban vagyok valakivel, eleinte a melltartómat le sem merem venni :( Kíváncsi vagyok, hogy mi errõl a véleményetek, találkoztatok-e hasonlóval?

2013. nov. 22. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy.Ha szeretem akkor úgy szeretem ahogy van.
2013. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A természetes eltérést is látjuk, mégis rendben van nem? :))
2013. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 II.Dartheon ***** válasza:

Szerintem teljesen fölöslegesen aggódsz, aki szeretni fog, az nem fog amiatt dobni mert "jajjj, most nagyobb az egyik melled, ezért már nem is szeretlek többé".. ez elég fura lenne így nem? :)


szóval nyugi, egy igazi pasinak ez nem gond, csak a hülyéknek..

2013. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

volt valami punkzenekar, nem emlekszem kicsodak. ok "enekeltek" ezt, hogy: a bal herem, kisebb mint a jobb, a jobb oldali tehat nagyobb :)


szerintem ne foglalkozz azzal, hogy egyik nagyobb, mint a masik. igy sikerultek es kesz. ha mar odaig jutsz egy sraccal, hogy o foglalkozzon a melleiddel, tuti nem fog belekotni. ha meg igen, akkor tudod, hogy az a srac nem neked valo.

latod, meg egy jofajta szu"ro"kent is mukodhet a dolog :)


(bocs, nincsenek ekezeteim...)

2013. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha szeret, akkor nem ezzel fog foglalkozni. vagy csak jó értelemben!

tudom, ez így kevés neked, ezért azt mondanám, hogy amíg a párod nem panaszkodik, addig nincs gond. ha felveti, akkor meg nem te, csak a tested érdekli.... egyébként egy mell plasztikázása nem annyira vészes. gyűjts rá, és amikor elmúlsz 18 lepd meg magad szülinapra vele! :-)

2013. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha EGY lánynak, azt őszintén, szívből leszarom. Volt már ilyen barátnőm de nem emiatt lett vége :D Engem nem zavar. Ne parázz ettől szerintem.
2013. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6! "Ha EGY lánynak, azt őszintén, szívből leszarom." Na még egy-két ilyen kedves intelligens biztatás.

Kérdezö! Nem lehet ebböl gond! Söt még izgi is lehet. Volt ilyen bnöm.

2013. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést követelek :), ezt nem így értettem. Hanem, hogy nem akadok ki rajta, vagy nem röhögöm ki. Természetesnek tartom. Kérdező: Bocsi, ha túl tahó voltam, nem bántásnak szántam.
2013. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok és segítettetek! Senki nem volt tahó, értettem mindent és meg is nyugodtam, úgyhogy tényleg köszönöm : )
2013. nov. 22. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Az csak elöny.Választásra ad alkalmat. Van aki a kicsit szereti van aki a nagyobbat. Ha egyébként minden oke én ezert csak nem mondanék le róla.Az igai, hogy ennél is van egy tűréshatár.
2013. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!