Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok, ha csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok, ha csak azért nem jövök össze egy lánnyal mert szilikon mellei vannak?

Figyelt kérdés

Csak úgy minden ok nélkül. Nekem meg fontos az, hogy természetes legyen a lány, nem beszélve arról, hogy az ágyban nem szivacsot akarok fogdosni, hanem igazi mellet :)


Bár igazából a fenékre jobban gerjedek :D



2014. jan. 2. 02:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit furcsa és kíváncsi leszek a válaszokra is,mert ha azt írtad volna,hogy "Mert kis mellei vannak" akkor tuti kapnál,holott itt is ugyanúgy a melle miatt van.
2014. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
egészségedre, add meg a jussát! pacsee
2014. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az.

Ő pont azért csináltatta hogy férfiaknak tetsszen így teljesen összerombolod az önbizalmát.

A tapintás meg nem különbözik nagyon :)

2014. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Én eleve a kismellű nőkre bukom. Ha túl nagy, nekem az gusztustalan.


[link]


Nekem ez a szép, mármint ami "előtte" van. Nem a műtét után :)

2014. jan. 2. 02:25
 5/25 A kérdező kommentje:

02:25, akkor téged egy körül metélt pasi 11 cm-el se zavarna?


Mert ez kb nekem olyan mint a nőknek ez.

2014. jan. 2. 02:27
 6/25 anonim ***** válasza:
érdekes inkább
2014. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Valószìnűleg igencsak zavarna mert férfi vagyok:D


Egyébként ha meg minden passzentos benne akkor elég nagy bunkóság 1 ilyen kicsi részlet miatt visszautasítani.Ha emiatt nincs szexuális vonzalom vagy buta akkor megérthető de komolyan egy okos,kedves lányt amiatt elutasítasz mert a kicsi ciciket szereted markolászni?

Neked hogy esne kijelentené hogy ő csakis 45-ös bicepszű emberrel hajlandó járni?

2014. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem, beszélgettem vele a 2. randin, közölte hogy szilikonok a mellei.


Azóta fel se hívtam. Nem azt mondom hogy "rossz" csaj, de szivesen randiznák vele, ha eredetiek lennének, csak, már minden mű benne.


Haja a melle stb, + átlagos.


Szóval nincs ami miatt vonzódjak hozzá, de tudnék, csak ez t lehet nem most kellet volna mondania, mármint hogy nem eredeti.

2014. jan. 2. 02:41
 9/25 A kérdező kommentje:
vagyis, inkább már nem akarok vele ismerkedni.
2014. jan. 2. 02:42
 10/25 anonim ***** válasza:
Persze,értem hát ha vonzalom nincs akkor nem kell erőltetni..
2014. jan. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!