Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, hogy mindig az van, hogy mással jön össze a lány, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon szomorú lenni, és így még kevesebb esélyem lesz.
2014. jan. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyere meghívlak egy pálinkára!
2014. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy eddig csak 3 lánnyal dugtam életemben. Szerinted ez ok hogy depis legyek? (23F vagyok).

Ha szerinted hülyeség ezen szomorkodnom akkor hadd mondjam én is hogy hülyeség neked szomorúnak lenni hogy más srácok viszik el a kiszemeltjeidet.

Mondanék egy kemény megoldást: ne légy szerelmes. De ez nehezen kivitelezhető, viszont az igen, hogy több lánnyal legyél egyre jobb viszonyban és észrevedd hogy mindig találni jobb lányt az korábbiaknál!

2014. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudom hogy nehéz ha nagyon szerelmes vagy de nincs más megoldás FELEJTSD EL -> kitörlöd az életedből( nincs tali, nincs facebook) keress egy lányt, még mindig szereted ezt a lányt akkor is keress egy másikat és majd elfeledteti veled

nekem csak ez vált be, de ez mindig

2014. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!