Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ki szerettük volna próbálni az anál szexet de már az ujjazás is fáj neki! Már a mutató ujjam felénénél szól is hogy vegyem ki mert fáj így sehova nem jutottunk de engem zavar h miért fájt neki? Égő szúró érzésrt tapasztal akárhányszor próbálkozunk! Az előző barátjával próbálták már! Lehet h ott rontottak el valamit? Ha lehet normális válaszokat! Köszi! :)
2014. jan. 2. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő síkosítás megvan? Milyen vastag az ujjad? Lehetséges, hogy vastagabb, mint az exe farka volt? :D (Csak költői kérdés volt.)
2014. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem túl vastag! Síkosítás is megvan! Mi lehet a baj? A mutató ujjam felétől már nem megy tovább mert fáj neki!
2014. jan. 2. 21:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy sokat is mondok! Nincs a fele se!
2014. jan. 2. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Passz... Márpedig be kell férnie azért szerintem legalább tövig egy ujjnak sőt többnek is. Abból kiindulva, hogy a rötyin belőlem néha mekkora karók jönnek ki. :D Mondjuk az kifele jön nem befele megy. :I Lehet, hogy stresszes volt a párod vagy nem megfelelő a pozitúra amiben be akarod dugni? Szerintem ha az exével "rontottak el" valamit akkor annak azért más következményei lennének. Máskor is fájna neki. Mondjuk össze lehet így szedni valamiféle fertőzést, ha a higiénia nem megfelelő. :O Remélhetőleg csak nem ilyesmi gond van.
2014. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor fáj neki mikor behatolnék! Máskor nem! Székeléskor sem pedig biztos h vastagabbat ürít mint az ujjam! Lehet h meg kéne próbálkozni egy ujjam tövig felnyomását? Attól félek hogy vérezni fog!
2014. jan. 3. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó ötlet benyomni neki, ha már akkor is fáj, ha még bent sincs. Rossz esetben mégnagyobb fájdalmat okoznál neki. A záróizommal meg nem okés dolog "szórakozni". Valami szexuális tanácsadót kéne megkérdezni a dologról, vagymi. Én nem tudok segíteni, sajnos olyen természetem van, hogy ami nagyon nem megy azt nem erőltetem, így aztán én lehet feladnám mielőtt még megkínoznám a barátnőmet. :I
2014. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De végülis ha sikerül rábeszélned a tövig nyomásra, akkor hajrá, csak harapjon rá valami keményre, hogyha esetleg szörnyű fájdalmat érezne. :O Amúgy most az a kérdés merült fel benne, hogy nem lehet-e túl érdes a bőröd? Pl. fizikai munkától. Ja mégvalami! Saját magának sem tud felnyúlni? Mert a Te ujjadról volt eddig szó. :O
2014. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék neki fájdalmat okozni így nem erőltetem! De megkérdezem h fel e tud magának nyúlni?! De nem fogom erőltetni ezt az egészet! A lényeg az hogy ahova kell oda be tudok jutni és más nem is nagyon számít! :D jut eszembe nem érdes az ujjam semmi olyasmi ami rossz hatással lenne rá!
2014. jan. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!