Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Eddig ismerkedésnél sosem volt gondom..de msot van egy lány..baátként nagyon jól elmebszélgetünk,irkálunk is minden nap.Ő más,mint akiket eddig ismertem.Annyira kedves és nem csúfolja vagy nézi le az embereket,mindenkinek segíteni próbál és gyönyörű szemei vannak..és még sorolhatnám:) Azt hiszem szerelmes vagyok belé,de nem tudom,hogy közeledjek hozzá..nem akarok semmit elrontani,mert ez nagyon fontos nekem és ezért kérem a segítségetek.Köszönöm:)
2014. jan. 3. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el moziba vagy egy sütire
2014. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia, :)

Szerintem tegyél megjegyzéseket, valamilyen formában adj neki jeleket ,hogy többet érzel iránta, és ha viszonozza ezeket a gesztusokat, akkor nyert ügyed van. :))

2014. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) Szorítson mindenki *-*
2014. jan. 3. 00:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia hány évesek vagytok?:) hívd el moziba, sétálni meg ilyenek:) Beszélgessetek sokat, kérdezősködj miket szeret, stb:)
2014. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mindketten 17 évesek vagyunk ő április 9 én április 8 :3 tehát egy nap különbség..csak az a baj,hogy elég messze lakik ezért ritkábban találkozunk..de majd ha szünetünk lesz suliban eljön egy hétre hozzánk..bár még azt hiszi h csak barátként viszonyulok hozzá..de legalább majd vele lehetek kettesben:) addig marad a net és a pár órás talik hétvégente..

és ismételten koszönöm a tanácsokat

2014. jan. 4. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!