Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Hogyan szerezzem meg? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Annyit szeretnék tudni ,hogy van egy lány aki 3évvel idősebb tőlem de mikor megismerkedtünk akkor nem úgy indult, hogy amiért fiatalabb vagyok tőle lezár barátként... teljesen máshogy volt a bulikba ő smárolt le nemtudom hányszor végig kézenfogva mentünk minden bulin... egyszer majdnem le is feküdünk de végül nem volt semmi... csak együtt aludtunk. aztán romlott a kapcsolat és nem is beszéltünk... most van egy srác neki aki vele egy idős és alakulgat már sziveznek facen egymásnak... eléggé kellemetlenül esik hogy így elcsesztem ezt...persze a srác egy senki, tőlem kb 20 centivel kisebb vagy 170 centi a gyerek és 19 éves meg egy igénytelen stílusú semmi stílusa... én nekem mindig olvadozott hogy milyen jól nézek ki stb... tehát külsőre is megfeleltem neki... most szombaton lesz egy házibuli itthon és itt szeretném elmondani neki hogy én mennyire is szeretem mert ő semmit se tud, hogy beleszerettem... ez van, ha az ember unja már a magányt persze ő felejtette velem a múltam csak ő nemis tud róla hogy miatta kiszerettem az exemből és átszáltam rá... csaknemtudom mit tegyek... ha visszautasít mit tehetnék? nincs lehetetlen! csak tehetetlen... valami megoldás van erre is mint mindenre az életbe... bármit megtennék érte. igaz bevallom függő vagyok érte az egész cuccot ott előtte lehúznám a wc-n akármit megtennék érte... csak tehetetlen vagyok nincs bennem semmi gondolat hogy mit kéne tennem pontosan ha visszautasít ... azt se tudom mit kéne pontosan tennem...
2013. szept. 10. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen cuccot? Drogozol?
2013. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem érthető ahogy leírtam benne:)
2013. szept. 10. 23:16
 3/5 anonim válasza:
csak mondd el neki őszintén!minek vártál,ha tudtad,hogy alakul neki a fiúval?!Ha már elkéstél,az a te hibád.De ahogy te is mondtad,nincs lehetetlen!Hajrá!:)
2013. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, annak is megvolt az oka.
2013. szept. 10. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani de most erről kicsit lemaradtál ennél rosszabb időpontot nem is találhatnál hogy el mond neki :(
2013. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!