Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

kb én is így nézek ki csak én 13 éves vagyok de a testem ilyen... vélemény?


[link]



2014. jan. 3. 00:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha 40 felett, 2-3 gyerek után ilyen alakod lesz, akkor nyerő vagy.

De ha 13 évesen ilyen, akkor 10 év múlva már sokkal rosszabb lesz... úgyhogy ideje lenne tenni valamit, komolyan!

2014. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szexiiii uhhhh ahhh dugnálak. :DDD
2014. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál sportolni? Nem cukkolásból kérdezem. A testsúllyal semmi baj, nekem nagyon is bejön az ilyen alkat, de 13 évesen még eléggé strapabíró az emésztőrendszer, vagyis az össze-vissza evéstől sem hízik meg az ember, kivéve, ha tényleg nagyon sokat eszik. Az alábbiak merülhetnek fel:

- Pajzsmirigy betegségek

- Túlzottan mozgásszegény életmód

- Depresszió

- Rossz neveltetés, rossz étrend


Ezeket érdemes kiiktatni, mint mondtam, nem a fogyás, hanem az egészség miatt.

2014. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
De bunkók vagytok! Sportolj valamit. Ne mások miatt.. Magadért és a jövődért.:) ilyenkor még nem az a fontos h bejöjj az embereknek. Az egészségedről is szó van :P De tudsz ezen változtatni :)
2014. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, van valami amiről tudnod kell!

Le kell adni néhány kilót, de kva gyorsan!

Később, mikor már agyilag megérted, hogy konkrétan miért, már nehezebben is megy a fogyás!

Tudom magamról!

Most, itt az alkalom, hogy tegyél valamit önmagadért, mert ez később csak rosszabbodik!

Például a növekedést is befolyásolja a túlzott zsírmennyiség, olvass utánna!

Kezdj el úszni, vagy táncolni, sportolni, mert ebben a korban nem éppen jó a kajáról lemondani!

Válogasd meg, hogy mit teszel a szádba! Pl süti, csipsz, cola meg ilyenek legyenek hanyagolva!

Hallgass rám! Később nagyon megbánod, ha most nem lépsz!

Ne beszéljünk a sok csúfolkodásról, meg nehézséget fog okozni a pártalálásban, és amúgy is egészségtelen!

19/L

2014. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Bejövős. Kár, hogy nem vagy legalább 14.
2014. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont a ducik tetszenek :)
2014. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is duci vagyok, és nem 14, hanem idősebb, de nekem sincs szerencsém :/
2014. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!