Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen alkatú lányok ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen alkatú lányok ugye bejönnek a pasiknak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki elég öbizalomhiányos, mert nagyon vékony, karcsú alkata van, igaz elég pici termetű is. Kb. 40 kilós, de szerintem attól még nagyon csinos és formás, mert az a tipikus homokóra alkat, nagyon karcsú kis daràzsdereka van és hozzá széles csípője. Ha elmegyünk együtt egy szórakozóhelyre mindig őt bámulják meg a férfiak, csak ő nem akarja elhinni, mert úgy van vele, hogy biztos azért nézik meg, mert szinte

zörögnek a csontjai. Pedig tényleg nem erről van szó, mert valóban

nagyon vonzó, még én is irigy vagyok kicsit rá, pedig nekem átlagos az alkatom, nincs rajtam felesleg de sovány sem vagyok. Hogyan értessem meg vele, hogy jól néz ki a soványsága ellenére?


2013. nov. 22. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az ehhez hasonló vékony lányok jönnek be, szóval... :D 16/f üzenem neki hogy: önbizalom!
2013. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldesz róla privátban egy képet?
2013. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az ilyenek a kedvenceim,csak engem az ilyenek észre sem vesznek sajnos...
2013. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön, ha van rajta mit fogni.
2013. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dragonkalo ***** válasza:

Biztos jól nézhet ki,bírom az ilyen alkatot :D

De inkább az átlag-átlagnál kicsit karcsúbb,sportosabb alkatot kedvelem :)


Szóval semmi probléma,valszeg azért nézik,mert jó csaj.

2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!