Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szex olyan jó dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szex olyan jó dolog, miért nem b. szik mindenki mindenkivel, aki az utcán szembejön?

Figyelt kérdés
igy lenne logikus...
2009. nov. 29. 08:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csak azzal szoktak akiket szeretnek :D Meg aki szimpi nekik (az utcás esetedre csak ezt tudom mondani)
2009. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Talán, mert az ember már túlvan az ösztönlényi szinten.... (persze, nem mindenki)
2009. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Ha az ember túl lenne az ösztönlényi szinten, akkor csak utódnemzés céljából pározna.

Pont attól lettünk ösztönlények, hogy folyton dugunk de csayk a legritkább esetben a célunk ezzel a fajfenntartás, a nemi szerveink vezetnek minket.

Ma már lenézik azt, aki 16 évesen szűz, de ha 25 éves kor alatt gyereked van akkor szintén kinéznek az ismerősök.

PErsze olyan világ sose lesz, amit a kérdező előrevetít, de én valahogy úgy érzem, hogy egyre inkább tartunk egy olyan felé.

2009. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Nekem egyszer a magyar tanárom mesélt ilyesmit, hogy középkorban ha egy férfi megkívánt egy nőt az felemelte a szoknyáját és annyi.

Pl. meztelenül jártak a közfürdőkbe, megszokott dolog volt az ágyastartás, és nem volt szégyen a fattyú (em törvényes házasságból született gyermek).

"Szintén a szabadosság, a laza felfogás irányában hatott, hogy számos, szexualitással kapcsolatos germán szokás fennmaradt a középkorban. 9-10. századi arab utazók például meglepődve írnak varég kereskedőkről, akik azzal illusztrálták rabszolganőik rátermettségét, hogy az irántuk érdeklődő vevők előtt szeretkeztek velük. Ide kapcsolódik,



hogy a prostitúciót megszokott dolognak


tartotta a középkori ember. Érdekes módon a hatóságok és az egyházi intézmények sem tiltották ezt a foglalkozást, hanem igyekezett inkább kordában tartani, mert felismerték: ez védi a férjes nőket az egyedülálló férfiak csábításaitól, és "beavatási lehetőséget" biztosít a kamaszoknak. "Ha prostitúció nem volna, a parázna vágyak tombolása romlásba vinné a társadalmat" – érvel Szent Ágoston"


Forrás: [link]

2009. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mindenkivel nem biztos hogy szeretnék.

Csak a jó csajokkal.

2009. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
12:32, én is ilyen előítéletes voltam sokáig aztán megismerkedtem egy lánnyal 22 évesen, aki nem volt szép, alacsony volt, elég duci, a fogai csúnyán álltak és mégis életem legmeghatározóbb aktusai voltak vele. Aztán még ő szakított velem a végén. Szóval ezt szerintem csak az érzi így, akinek még nem volt dolga tehetséges, de kevésbé szép lánnyal. A szép, jótestű lányok szerintem sokszor olyanok, mint a másik oldalon a nagyfarkú fiúk, azt hiszik, hogy csak azért, mert jól néznek ki velük mindennél jobb a szex és nem igazán produkálják magukat.
2009. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

jogos a feltevés...egyszerűen nem szokás csak úgy megdugni bárkit...azért nem is mernél utcán a szembe jövőknek ajánlatot tenni :D


Egyébként görögök ilyenek voltak..megtetszett, másik is akarta, van egy jó pad meg rét a közelben és ment az ipar...Náluk nem volt tabutéma :)


ui.: ugye, milyen károkat okoz a nevelés?..dugni se akar már a ami ember az utcán :D

2009. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

A pasik riban*cok, de a nők nem. A nők gondosan kiválogatják, ki az, akivel lefekszenek. (kivétel a prostitúció).


Persze a pasi a szamarat is megdugja...nekkik mindegy teljesen.

Az előző "középkori" hozzászólás bizonyítja a pasik riban*cságát....persze ez a mai világban nemi erőszaknak is helytállna.

2009. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

18:47

Manapság a nők válogatnak.

A középkorban a férfiak válogattak, a nők szinte csak ágyasok voltak, ritka volt a szerelmi házasság.

És régebben is a férfi megnézte a nő testét, és már tudta, hogy kivel fekszik le, melyik nő fog szülni neki egészséges gyereket, stb.

Sőt az állatvilágban is megfigyelhető, hogy a hím válogat a nőstények között.

Tehát a kezdettől fogva a férfiak válogattak, csak most billent a mérleg a másik oldalra.

2009. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

19:21

Még jó hogy a nő választ...érdekes lenne, ha a pasi választaná ki a nőt.

Ez a biológiailag természetes. Ugyanis a nők tudják, hogy milyen férfi felel meg annak a követelménynek, amit a nő az ő génjeivel keresztezni akar.

Az állatoknál is a nőstény válasz, mindenképpen fontos, hogy a nőstény elfogadja a hímet!

És ez így működik.

Hánynék is, ha egy undorító fé*reg pasas erőszakolna éppen, akitől undorodok.

Azért a pasik a csúnya nőket is megtudják du*gni.


A nőknél a nem kívánt szexuális partner az nemi erőszak. És ez így is van! Mert a nő joga eldönteni, hogy ő akar -e utódot a hímtől. Mivel ő hordja ki a gyereket és ő neveli.

2009. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!