Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, hogy tudnám ezt "megszüntetni"?

Figyelt kérdés
Beleszerettem, de már nem lehetünk együtt. Sok oka van, de barátok szeretnénk maradni, de hogy tekintsek rá nem úgy, mint akit szeretek? Nincs erre valami módszer, megszüntetni nem akarom a kapcsolatot, beszélni akarok vele továbbra is, de így nagyon nehéz.

2014. jan. 3. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig ne beszélgess vele, ne keresd, ne keressen, szerelemből barátság nehezen alakulhat ki. Keress egy másik lányt aki érdekelhet és, ha más felkelti az érdeklődésedet jobb lesz, akkor keresd fel viszont akit most szeretsz. Szereted, nem barátként akarod őt, hanem vissza akarod valahogy kapni, ami teljesen természetes. De mivel nem lehet így ne erőltesd a barátságot. Ezzel csak saját magad alatt vágod a fát.
2014. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jajj! Igazi szerelemből,sosem lesz csak egy szimpla barátság...Ez csak akkor lehetséges,ha nem volt egy nagy szerelem...Ha igazán szereted és még úgy gondolsz rá,lehetsz persze úgyis a barátja...Csak előbb-utóbb nagyon fog ez neked fájni.Mert ha talál valakit magának,úgy fogod érezni magad mintha megcsalt volna...Tudod van is a mondás: Barátságból lehet szerelem,de szerelemből barátság soha!
2014. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!