Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

En meg sose mondtam egy csajra se,hogy csúnya...Mert van azért szép számmal ilyen nem igaz?Pláne ebben az országban ahol élek :Dilyen 16-30 közöttiekre gondolok.

Sot volt olyan mar,hogy többen mondtak,hogy az a csaj ronda,én meg nem hittem a fülemnek.Nekem bejött.

Azért lehet ez mert nem volt meg csajom?



2014. jan. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mondod-e rá vagy sem, másik dolog, hogy annak gondolod-e. Ha annak is gondolod, nem illik mondani, tehát nincs ezzel baj. És mindenkinek mást jelent a szép meg a csúnya, ez relatív.
2014. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat nem gondoltam meg egyikről se...Szóval nekem mindegyik tetszett!
2014. jan. 3. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt pár barátnőm, és én is hasonlóan érzek. Mindenkiben meg lehet látni a szépet, és mindenkit lehet szeretni valamiért. A hibái ellenére is. Sőt, a legjobb az, amikor a hibáiért! Nincs veled gond szerintem. Örülj inkább a képességednek! Mi szépnek tudjuk látni azt is, akit más nem, még azt is, aki önmagát sem. :)
2014. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi :) Már minden világos végre!!!:)
2014. jan. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!