Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csokoloztunk de másnak bokkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokoloztunk de másnak bokkol játszik velem?

Figyelt kérdés
Szilveszter este elmentünk inni a barátokal 3 lány és találkoztunk ismerösökel és ott volt egy fiu akinek tetsztem ittunk és csokoloztunk és utána a barátnömnek azt monta hogy de jo segged van Utána a másik lányal smárolt. és utána a legjobb barátnömel beszélgetet facebookon és rám meg nem is irt Most akkor mivan? Azt monta h a másik lányal is csokolozot és nem jött vele ösze. És hallgtunk egy szerlmes zenét és azt monta hogy ez nekem szol. És vele csokoloztam elöször. Nagyon fáj:(

2014. jan. 2. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyikőtökkel szórakozott. Ennyi.
2014. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé:(
2014. jan. 2. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer csókolóztatok és szerelmes vagy? Szerintem ne nagyon éld bele magad a srácba! Ha össze is jönnétek valami csoda folytán, akkor sem lenne hűséges. Keress valaki mást!Vagy gondolod csak viccből csókolózott más lányokkal is? Szédít a fiú, de rendesen. Amúgy jól csinálja, volt egy jó estéje veletek. Hány éves vagy?
2014. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok.a Fiu meg 17
2014. jan. 2. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy és szerelmes? Ugyan! Kezdődő tinirajongásod van az első hímnemű lény iránt, akinek a szájszerve közvetlen kapcsolatba került a tiéddel. De ennek a szerelemhez semmi köze...
2014. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak szórakozik veled, hagyd
2014. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!