Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön egy ilyen alakú lány?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok, karcsú. Barna a hajam és a szemem. Mindig is sportoltam, de az utóbbi hónapokban keményebben edzek, mert szeretnék nőies, mutató izomzatot. Nektek bejön ez az alak úgy, ha nincs nagy mellem, sőt, inkább kicsi? Vagyis a szép alak mellett még mindig ugyanolyan feltűnő a kisebb mell? 16/L
2014. jan. 3. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szarom én le (új szöveg).


öhm képet mutathatnál arc nélkülit is akár.

2014. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Így nem.Mert nem tudom elképzelni..
2014. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bejön. ;)


17/F

2014. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De azért egy képpel könnyebb lenne. :)
2014. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha az alakja rendben van akkor a kisebb mell nem hátrány
2014. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jobban, mintha nagy lenne.
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a kisebb mell szexibb
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem szép az izmos nő... én a karcsú, nőies vonásokka lrendelkező nőket szeretem. a kockás has helyett a szép sima karcsú hast szeretem... az izmos kar helyett a karcsú karokat stb stb stb a feszes keméyn s*gg helyett a finoman paskolható nőies hamvas barack feneket :)

szóval nálam totális értékvesztést jelent, ha megizmosodsz

2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kéoet tudnál küldeni így elég nehéz elképzelni
2014. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

magasságod nagyon cuki :D a mellek nálam nem számítanak annyira mint az arc.. az meg hogy sportolsz,törődsz az alakoddal egy nagyon jó pont! :)

16/f

2014. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!