Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny állandóan?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és rátaláltam még 1 éve 1 lányra akivel együttvoltam fél évig! 3 hónapig tökéletes volt minden utána én voltam neki az első és lefeküdtünk! Nagyon szerettem és ő is engem. Sokszor találkoztunk és sokszor mondta hogy csak én kellek neki meg a szokásos bla bla. Egy évvel fiatalabb nálam! Később csak féltékenykedtem a fiú haverjaira meg mindig veszekedtünk és 5 ször jöttünk újra össze, mindig visszajött hozzám és ő akart!!!

Utána nem beszéltünk és tádám most pedig 1 év elteltével (beszélgetés nélkül) bejelölt Facebookon elkeztünk beszélgetni míg találkozásba nem torkollott! 8 km re lakik tőlem. csak más merre megyünk suliba! Aztmondta hogy nagyon hiányoztam neki és én vagyok a mindene és akar engem. Meg mondta hogy amióta szakitott velem 1 fiuval se volt jó neki meg hogy én tudom legjobban megölelni,megcsókolni hogy az enyém a tökéletes neki meg ugye én. Aztmondta hogy nagyon szeret és hogy nem akar elengedni de még is féltékenykedek a fiu haverjaira :/ és annyira rossz érzés pedig biznom kéne benne! 2013.12.31 ezen a napon jöttünk most össze! Bár most sokkal jobb mint régen! Ez miért van? Miért nem tudtuk egymást elengedni? A féltékenység meg hülyeség? Vagyis nem kéne?


2014. jan. 3. 21:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Röviden ennyi! :)
2014. jan. 3. 21:29
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és a szája tényleg nagyon passzol az enyémhez! : )
2014. jan. 3. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy nagyon bölcs ember ezt mondta " Nincs féltékenység, csak félelem hogy elveszítünk valakit akit nagyon szeretünk"
2014. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát.. Mondhatom, hogy bízz meg benne, mert nem adott rá okot, hogy ne tedd. (De valami azt súgja neked, hogy ne bízz. ezt se feledd.) Próbálj megbízni benne, "tartsd szemmel". De ne érezze, hogy be van szorítva. :) 16/L
2014. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

én sem tudnék az exemben bízni..okkal mentünk szét nem?. szép és jó, és biztosan nosztaligkus lenne összejönni vele ha tehetném, de inkább nem...


én azt éreztem, hogy az se jó ha összejövünk és az se jó ha nem:)

végül ez az érzés szerencsére elmúlt és már kibírom nélküle:)


előbb utóbb megint szétmentek majd, de tudod mit? ne legyen igazam:)

2014. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! :)
2014. jan. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!