Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúval nagyon jóba lettünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval nagyon jóba lettünk kb.1 hónap alatt. Naponta beszélgetünk és flörtölünk. Ma elmondtam neki, hogy én többet szertnék barátságnál, mire azt mondta, hogy ez meglepte de ö nem akar "MéG" semmit. Mit tegyek? Nagyon hülyén érzem magam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerjétek meg jobban egymást. Később még kialakulhat valami.
2014. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A "MEG" nem egyenlo a kudarccal es a feladassal!!!! Biztos o se akarja elsietni es tenyleg az 1 honaptol mit varsz?? :))

Fel a fejjel ne parazz!!!

2014. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos én nem ismerem a palit ,de nem lehet hogy berezelt? Ezzel nem arra célzok hogy nyámnyila szar ember. Csak az se mind1 hogy hogyan mondta ezt és én csak tudom én is fiú vagyok és olykor az "erősebb" nem elgyengül. Minden esetre beszélgess vele. Mert ez nem elutasítás volt. Szerintem bejösz neki csak bizonytalan.
2014. jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Remélem, igazatok van :)
2014. jan. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!