Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?


Válaszaitokat előre is köszönöm!

33F


2014. jan. 4. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nem egyszerű küld egy képet :)
2014. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. barátokat összeszedni, régi haverokkal elmenni sörözni

2. elmentek együtt szórakozni/ megkérdezed van -e valami jó nő szingli barátja, stb

3. próbálkozni-próbálkozni-próbálkozni! ÖNBIZALOM!

4. Önbizalom megtartásához sport, ápolt külső, sok alvás.

5. Egy idő után csak össze jön! Kitartást! 19F

2014. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csicsikusz ***** válasza:
Buliba semmiképp, se barátokon keresztül.. viselkedj érett értelmes ember módjára, fel kell tudnod találni magad minden élethelyzetben, számodra ne legyen lehetetlen ,kivéve ha valami nem csak rajtad múlik. Ne várd azt hogy majd valaki megment, segít rajtad, neked kell a problémákra rájönnöd és megoldani azokat. egeszseges rendes étrend gyúrás kellenek,csakis pozitív gondolkodás, életfelfogás. Na meg sajnos anyagi háttér ha szebb nőcit akarsz. Én 32 évesen itt vagyok nem volt komoly kapcsim se de igazábol nem is akartam. Na most tartok ott hogy ideje már. Undorító egy világ ez de én megpróbálok valami kiutat találni belőle ha van. Venni egy telket, épiteni egy biokomposztos ingyen energia termelő házat gőzt+metánt termelni hidrogénkisérletekhez ujfajta technologiákhoz repülőkhöz stb
2020. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!