Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viseltétek azt amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viseltétek azt amikor fiatal huszonévesen realizáltátok hogy a huszonéves nőknek pont az kell mint a tiniknek?

Figyelt kérdés
tehát ugyanúgy a szépfiúkra buknak, pénzesebb arcokra, stb.
2014. jan. 4. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Törődöm magammal és velük. Vagyis nem izgat, teszek a nőkért, nem csak várom a sült galambot, mint egyesek.
2014. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon rosszul, de nagyon hamar rájöttem, hogy egy nő csak 32-35 körül kezd el leadni az igényeiből, mikor már a szépfiúk házasok. Akkor kezdenek el kaparni a nem helyes férfiak után, mert ugye ketyeg az óra, 40 felett szülni már eléggé kockázatos. A muter és a fater (vagyis a 35 éves nő anyja, apja)is egyre jobban bacogatja a lányát, hogy adjon le az igényeiből és legyen anyukat, mert ők is szeretnének már 60 körül unokázni. Ilyenkor egy átlagos keresetű rendes férfi is meg fogja tenni nekik. De tény és való, hogy 25-27 éves korig is Brad Pittet vagy valami hasonmását várja 10 ből 9 lány, pedig egyetemista lányok ezek, tehát nem hülyék, hogy illúziókban éljenek. Csak ugye az ösztön meg a barátnők. Ha a barátnőnek ilyen férje, párja van, akkor nekem sem kell beérnem kevesebbel (pedig lehet ez a csaj sokkal csúnyább a barátnőjétől). Csak hát a csorda és a versenyszellem ilyenkor még fontos, hogy megmutatni ki és mi vagyok. Utána 30 felett már látja, hogy 10 ből 8 barátnő stabil kapcsolatban van, vagy jegyes, van baba is, akkor kezd a picinyke diplomás agyukhoz (a diploma nők esetében vicc)eljutni, hogy hoppá, egyedül fogok maradni. Akkor már szinte bármilyen pasi is hívja el őket randira, belemennek. Ha 40-45 éves, akkor is. Én is 29 vagyok és már azért havonta 1 szer 1 szer rám írnak nők, hogy hogy vagyok, van e kedvem ismerkedni. Igaz még egyelőre a nem szép nők, de 5-6 év és azok is kaparni fognak.
2014. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem foglalkoztat a dolog melyen, mivel tudom, hogy sokkal ertekesebb vagyok az emberek 80-90%anal. A noket csak kihasznalom, mert sokszor ezt erdemlik. Majd ha jon egy ertelmes no, neki megmutatom ertekeimet.
2014. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
De tény és való, hogy szinte mind 27 és 28 évesen is hisz még a csodákban és elutasítanak minden nem jó külsejű pasit. Ezt tapasztalom. De haarosan fordul a kocka. Persze ismerek én is olyan 38 éves nőt amelyik addig válogatott, de addig, még nem egyedül maradt. Gyereke sem lehet már, egyéb okokból. Le van teljesen züllve, depressziós, iszogat is már gyakran bánatában pedig 4 diplomája van. Ilyenkor már
2014. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Tehát ilyenkor már a férfiak, akik eddig várták a partra vetett prédát, most már ők válogathatnak 40 felett. Az ilyen lezüllött, gyereke nem lehet női alakokat meg elkerülik. Itt ebben a játszmában csak a nők veszíthetnek, mert egy férfi még 45 de akár 50 évesen is tud egészséges utódokat nemzeni, még egy nő 40 felett ritkábban. Sőt már 35 felett is rizikós a dolog. Csak hát 25-30 körül még nem esik le nekik, hogy baj lehet, csak az utolsó pillanatban kapkodnak, amikor lehet már késő. Addig karrier meg egy éjszakások mennek. Utána meg jön a pánik. Én nem sajnálom őket, hogy ennyire nem reálisan élnek és válogatnak, hogy csak a csodahím kell nekik. Egyék meg, amit főztek.
2014. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek :)) Csak a szép lányok válogatnak... Én átlagosnak tartom magam(kis pocak is van), mégis 18-21 éves csúnyácska csajok próbálkoznak nálam...

Mondjuk én ennél igényesebb vagyok, és azért igyekszem a csinosabb lányok társaságát keresni, és valahogy mindig sikerül :) Volt csajomon is mindenki le volt döbbenve, hogy mi a francot lát bennem az a csaj... Sokkal jobb pasija is lehetne. (modellkedik)

Most is egy karcsú csinos szőke leányzót fűzök. Az arca lehetne szebb, de amúgy szerintem jó csaj :D


Nem kell Adonisz teste legyen az embernek... elég ha jól öltözködik, kedves, humoros, beszédes, közvetlen, és laza.

2014. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"egy nő csak 32-35 körül kezd el leadni az igényeiből"

Mert aztán nehogy megpróbáld összeszedni magad és nyújtani valamit...

2014. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Férfiak egyik csalódása, amikor te reg teszel a lány kulsejere,csak legyen tiszta..mar olyat keresel akivel a szemelyisegetek passzol...es akkor rájössz hogy ugyanolyanok mint a vihogos tinik...akkor éled tovabb az életed.
2014. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már megint te?:D egy nőnek férfi kell, egy tininek meg fiú. ennyi csak a dolog. :D
2014. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!