Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálok ilyen beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálok ilyen beteges dolgokat?

Figyelt kérdés

első nagy szerelmemmel majd 3 éve szakítottunk... én hagytam el őt, mert agresszív lett, bántott és szexuálisan is erőszakoskodott. miután szétmentünk, megkönnyebbültem, ő viszont majd 2 évig tepert, próbált visszakapni. néhány havonta felbukkant, aztán újra letiltottuk egymást... majd kicsit több, mint 1 éve ő is összejött egy csajjal, én is egy sráccal... akkor véget ért a hercehurca és többet nem keresett. (közben szakítottak a csajjal) azóta meg vagyok bolondulva. kamu profilokról írogatok neki, eszement módon elérem hogy felhívjon, foglalkozzon velem... egyre mélyebbre csúszok és fogalmam sincs miért.. már gyűlölöm magam és tudom, hogy beteges amit csinálok. de egyszerűen nem tudom mit tegyek hogy vége legyen.

20N


2014. jan. 4. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi mondjuk meg, hogy te miért csinálsz dolgokat?

Te retardált vagy? Kiskorodban a fejedre ejtettek vagy mi van veled?

2014. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezeltesd magad
2014. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LamboLover ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és felejtsd el a p.icsába....

Bántott téged, okkkal hagytad el, ha mazoista vagy akkor szerezd vissza de ha nem akkor hagyd

Mi nem tudjuk helyetted megtenni. Hapsid megvan még? Ha igen foglalkozz vele, ő gondolom nem bántott.

Töröld a kamu profilokat, gondolj vissza mennyi kellemetlenséget okozott Neked. Nem uszítalak ellene csak sejtem mennyi "jó" lesz belőle ha folytatod...

2014. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
ezért szokták azt mondani, hogy a nőknek kell a verés
2014. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
töröld a kamuprofilokat, és foglald le magadat valahogyan, szakits meg vele minden kapcsolatot, és ne is gondolj rá többet, idő múlva jobb lesz
2014. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!