Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek be jön Varga Ricsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek be jön Varga Ricsi?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem lányok hogy nektek be jön e a Varga Ricsi
2014. jan. 4. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az kicsoda?
2014. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jezusom, dehogy! :D En neha osszekeverem egy horcsoggel.

14/L

2014. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ki?
2014. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az éjel nappal budapest joe fia nézd meg a nten ha nem tudod ki varga ricsi
2014. jan. 4. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
tipikus mai páwa gyerek!a hideg kiráz néha...
2014. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kort is irjatok
2014. jan. 4. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

neeem..szerintem annyira komolytalan.bár való igaz,hogy vicces és jó arc lehet. külsőjéről meg annyit,hogy a legtöbb képén szomorú feje van és az angyon nem tetszik.meg amúgysem igazából az izlésem,főleg most,hogy lenyiratta a haját.

(+az sem tetszik,hogy kva sokat cigizik)

2014. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amíg meg nem láttam ezt a kérdést és rá nem kerestem addig nem is tudtam hogy létezik. Tipikus h*lye pávának néz ki, egyeltalán nem jön be, ennél többet nem tudok mondani róla.

14/l

2014. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!