Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapom meg soha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapom meg soha azt aki tetszik? Help!

Figyelt kérdés

Soha nem jöttem össze olyannal, aki tetszett volna. Általában engem szúrt ki valaki, de azokból is csak egy kapcsolatnak nevezhető valami lett. Amúgy nem hiszem, hogy megközelíthetetlen lennék, nem is tartozok a "menő" csajok közé. Válogatós se vagyok, mert mindig akad pár fiú aki tetszik, esetleg többet is el tudnék vele képzelni. Egy évig reménytelenül szerelmes voltam egy fiúba, (csuda módra jóba lettünk) de nem kellettem neki. Aztán kavarni kezdett velem egy jó pasi, de kiderült, hogy csak szexet akar. Ebből se lett semmi. Kérdésem az lenne, hogy miért nem kellek azoknak a pasiknak akik nekem tetszenek, illetve, hogy mi lehet bennem a hiba? Min változtassak?

Átlagos alakom és arcom van, a suliban nem vagyok egy "vezér rBî", visszafogott, jó tanuló vagyok, de azért próbálok csinos lenni, minimális sminket használok, (púder és szempillaspirál) van pár legjobb barátnőm, velük szoktam lenni szünetekbe, (nem a fiúkkal, mint a többiek). Mi lehet a gond velem? 18/L


2014. jan. 4. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna. Detto. Bocsi csak majd szeretnem visszakeresni.:D
2014. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!