Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek? Milyen megoldást tudnátok erre?

Figyelt kérdés
Egyébként is egy nagyon ölelgetős fajta vagyok , eléggé igénylem ezt , de szex után különösen (még akkor is ha közben is sokat ölelkeztünk, tehát pl az ölében ültem , ilyesmi). Viszont amikor próbáltam mondani a barátomnak, hogy hagy üljek még az ölébe meg öleljen meg (2 menet után) , megölelni megölelt ugyan de csak röviden és azt azt mondta h azért nem mert megint felizgulna (pláne ha az ölébe ülök) és már nem bírná és fájna neki. Ti hogy vagytok ezzel? Mit lehet ilyenkor tenni? Lehet hogy nem is ez hanem más a probléma?
2014. jan. 4. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
ez probléma? hát bánná a faxom hogy most te ölelkezni akarsz. ha erre vágsz akkor megölellek és kész
2014. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43
2014. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem lehet ez a gondja. Azért próbáljátok meg a 3. menetet is! :P
2014. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék én ezért, irigylem a barátodat. Nem tudom igazából az okát, valószínűleg egy idő után már zsibbadhat a lába. Az hogy felizgul, teljesen normális, én már egy öleléstől felizgulok.
2014. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor én lennék neked való.

Én pasi vagyok, és nagyon ölelgetős...

Ha a pasid nem ilyen, nem tudod rá eröltetni...

2014. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, én szeretem a páromat ölelgetni akár a 2. menet után is.
2014. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez egy baromság szivem hogy megint felizgulna és fájna... Viszont ha ennyire egyszerű dolgot nem tud megcsinálni neked úgy megkérdőjelezném az érzéseit irántad. Kíváncsi lennék hogy mióta vagytok együtt, mert ha nem rég óta akkor lehet arra is gondolni hogy nem érdekli csak a szex...ami elég gáz...
2014. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!