Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy a szűz fiúk gátlásainak leküzdésére megoldást jelent prostival elveszíteni?

Figyelt kérdés
Általában olyanok állítják ezt, akiknek semmi gondjuk nem volt a csajozással. Könnyű azt mondani, hogy menjen el prostihoz... Csakhogy ezzel az adott személy semmire nem megy, lehet, hogy már nem lesz szűz, de attól még ugyanolyan gátlásos marad. És hogy miért? Mert nem a saját képességeivel szedett fel és dugott meg egy csajt, hanem fizetett érte. Az azért mégsem akkora dicsőség, és nem lesz tőle több önbizalma. Ezzel nem old meg semmit. Maximum eldicsekedhet a haveroknak, hogy ő már nem szűz, persze azt már kínos lesz említeni, hogy hogyan és kivel történt az első. Sőt, ha majd összehozza a sors az igazival, akkor fogja igazán megbánni, amit korábban tett. Mégis mit fog mondani a nagy Őnek? Azt hazudja, hogy még szűz? Szépen indul majd a kapcsolat rögtön egy hazugsággal. Ez persze csak az én véleményem. Egy 19 éves szűz srác vagyok, de soha nem adnám a fejem arra, hogy fizessek a szexért. Inkább várok az igazira, szerintem az sokkal kifizetődőbb.
2010. jún. 27. 02:09
 1/8 anonim válasza:
én bevállalak
2010. jún. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Aztán majd jól megbánják.

Amikor visszaemlékszik rá, jaj az de romantikus volt, 18 éves koromban egy harmincas k..vával...

2010. jún. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tökéletesen igazad van! Nincs mit ehhez hozzáfűznöm.
2010. jún. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, és szép dolog, hogy vársz az igazira, de elárulom, hogy ez a középkorban is divat volt, h még házasság előtt elvitte az apja a fiúk egy bordélyba, hogy elveszítse a szüzességét. Mondjuk ez inkább a városokban volt divat. Szóval nem új keletű a dolog, és ahogy írtad sok értelme sincs.
2010. jún. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

majd ne csodálkozz ha elmúltál 20 éves és emiatt nem lesz barátnőd és még ki is röhögnek, mert akármennyire tagadják 20 fölött ciki a szüzesség, azt mutatja hogy vmi nem stimmel veled.

ilyen ez a romlott világ, amiben élünk.

2010. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is szűz vagyok és 20 éves. Nem tehetek mást, mint hogy várok az igazira.

Tudom tenni is kéne érte, hogy legyen barátnőm de nem vagyok bulizós.

2010. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1, Ha nem egy útszéli rojtos muffú ribancot keresel fel, hanem egy ápolt, igényesebbet, igenis van értelme. Ugyanis tényleg segít pár gátlást leküzdeni, de nem a tény hogy együtt voltál egy prostival, hanem hogy magad rájössz hogy képes vagy rá.


2, Jómagam is 20 évesen vesztettem el, mégis teljesen normális vagyok, és akikkel összehoz a jósors még a holdat is megugatják egy jó este után. Mentalitás kérdése mikor veszted el, nem társadalmi elvárás.

2010. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne vetitsetek már lécci, hogy vártok az "igazira"!!! a magunkfajtának az az igazi, aki hagyja, hogy lefeküdjünk vele, de néha már akkor esélyes a kislány, ha nem szalad el,amikor (részegen) meg akarod fogni a kis kezét.
2010. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!