Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomat kértem meg, hogy szedje ki belőle, mennyire jövök be neki, de állítólag azt mondta neki, hogy annyira nem tetszek neki, hogy maximum csak egy szopásra lennék neki jó, de közben sem tudna rám nézni.... hogy csábíthatnám mégis őt el ?
2014. jan. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor vadászd le kiscicia.
2014. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az istenit asszony, ilyen szép bókok után nem tudom mire vársz még... Könnyes szemekkel borulj a karjaiba de azonnal!
2014. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyet sehogy, ha ennyire nem tart téged...csak egy szopás...és az ilyenek kellenek a lányoknak. :D Hihetetlen még mindig számomra ez a dolog.


De a te életed, dobd ki a melled, azt díjazzák az ilyenek.

2014. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ígérd meg neki, hogy zacskót húzol a fejedre három lyukkal
2014. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
iiiigen, nekünk ilyen bunkó parasztok kellenek, pontosan! ne csináld keress egy normális srácot.
2014. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

következő kérdésed: "miért tahó az összes pasi?"

ha ez nem kamú kérdés, akkor mi? "max egy szopásra jó, többre nem, de még azt is undorral tenném", tessék, én meg virágot adtam egy lánynak, és nem, istenem, milyen világ ez...

2014. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!