Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Régi osztálytársamról van szó,aki lány.

Hatosztályosba mentem anno,és tavaly volt a ballagása a régi osztályomnak (8-ból ) és megjelentem ott,hiszen velük voltam 6 évig,ott egy csaj ,akinek végig tetszettem 6 éven át,és ő is nekem,végig mosolygott rám,akár beszéltünk akár nem.Aztán írtam neki fb-n,és sokat beszélgettünk,kb. 1 hónap alatt 3-4x biztos,de elhalt a beszélgetés mert lett egy barátja.Októberben szakítottak,és most megint likeolta a képem 1-2 hete,és én is az övét ma..Szerintetek írjak neki?Beszélgetnék vele 1-2x még,és elhívom valahova,mert tényleg kincs a csaj..szép,mellesleg jó tanuló pont a gyenge pontom :)

15F


2014. jan. 4. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nem írsz neki, nem is hívod, nem mentek el valahová, akkor mit akarsz? Hogy az UFO-k vigyék oda hozzád?
2014. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!